СирОжино пирОжино• 31 января 2025
Цена футболки
200 грн для 10 летнего ребенка это норм?
СирОжино пирОжино
• 31 января 2025
Ответ дляЗамурмишка
Ну да, а за сколько вам надо, за 20?
Ну гривен 100
Просто звязда• 31 января 2025
Якщо це білизна або базова футболка-норм, навіть дешево.Ну зайдіть на сайт Сенсей, Вайкікі тощо та подивіться ...
Байрактара• 31 января 2025
Нормально, на розпродажі в резервед можна дешевше взяти. Я собі взяла по 135 хлопчачі вдома ходити. До речі, досить гарної якості
Але це вже в кінці сезону було.
Голова колгоспу• 31 января 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну гривен 100
В секонд ідійть, там по 5 грн в останній день накупите.
СирОжино пирОжино
• 31 января 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Немає
КоКоКоКоКоКо...• 31 января 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Тряпки?
Лучше в первый день на секонде взять новую футболку мужская будет от 60-80грн
Швидкоруч• 31 января 2025
Вчера смотрела футболки на 10 лет.
Комсомольск 150, взяла по плотнее за 240, понравилась больше лекалом.
Латвийские_Номера• 31 января 2025
Я сегодня в заре заказала по 2.99 евро - дочери и двум племянницам. Есть и с коротким, и с длинным рукавом. Шорты джинс по 3.99. Юбки в школу тоже 3.99. Правда размеров немного. Но еще есть выбор.
Смячиком• 31 января 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Немає
Через три дні після завозу йдіть, щось ще буде.
Гривень по 30 можна буде купити.
Я сьогодні з секонда якраз, завоз був у вівторок, тобто 4-й день.
Дорослі футболки на великого чоловіка вийшли по 60-80 грн.
То на 10-річку були б по 25-40 грн.
Моєму меншому 11, зріст 150 см десь. То таких футболок у нього вже штук 15 є, сьогодні дитячі і не дивилася.
Гривень по 30 можна буде купити.
То на 10-річку були б по 25-40 грн.
Голова колгоспу• 01 февраля 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Тряпки?
Це був сарказм, невже незрозуміло