Королева ганделику• 31 января в 16:51
АІТ, гіпотеріоз - чи робите якісь інʼєкції у косметолога?
Жінки із захворюванням щитоподібної залози, ви робите якісь процедури/маніпуляції/інʼєкції у косметолога? Як спитати у косметолога-то все можна, як залізти в Гугл-нічого не можна, як спитати в ендокринологів-можна, але краще не робити… Той самий ботокс?
Ні грама• 31 января в 16:59
Колола гиалуронку , делала лазерное омоложение лица. Ботокс я бы не колола , даже, если бы была идеально здорова.
Снежнакомка• 31 января в 16:59
не делаю ничего, стремаюсь. на гиалуроновую кислоту в капсулах раздуло лицо. больше не эксперементирую
Анонім Перший• 31 января в 17:02
Ответ дляНі грама
у меня гилаурон в любом виде вызывает отечность
Некомильфо• 31 января в 17:53
Ответ дляНі грама
Почему?
Ні грама• 31 января в 22:39
Ответ дляАнонім Перший
Так может у вас просто аллергия на него. У меня всё нормально.