Україна понад усе!• 09 января в 09:54

Дамы, у кого онкодиагноз, какие косметич.процедуры себе позволяете?

Или, может, про своих родственниц с онкодиагнозом можете рассказать. Речь про тех, кто в ремиссии. Врачи сейчас вообще почти все разрешают, мол, ничего не влияет. А как почитаешь противопоказания к той или иной процедуре -так с онко нельзя. Ни филлеры, ни гиалуронку, ни массаж лица, ни лифтинг, ни нити, ни тейпы. Я хожу только на чистку лица, еше с молодости. Но вот мне уже 40+ и понятно, что чистка теперь давно не первостепенная процедура для моей кожи. Тоска берет - мало того, что эта болезнь забирает здоровье и жизнь, так и нормально выглядеть не получается со всеми этими запретами.
parele• 09 января в 10:07
Рисковая Вы.
Я бы даже не думала в эту сторону с таким анамнезом.
Солоденька цукОрка• 09 января в 10:11
Уколы красоты, кроме ботокса. Лазер. Только подмышки не делаю.
Как нефиг делать• 09 января в 10:15
Дуже Вас розумію.. Останній рік боролась з онкологією. Надіюсь, що поставлять ремісію в найближчі тижні...
За цей рік я і постаріла на обличчі, і фігура не ахті((( Мені тільки виповнилось 39.
Поки тільки зарядка щодня + прогулянки. Хочу почати бігати, але ще немає сил... Працюю з дому повний робочий день, тому хочу лише спати і лежати. Про догляд за обличчям, хз. Поки тільки гель для вмивання, лосьйон та крем. Мінімум декоративної косметики...
Тут би просто бути здоровою...
автор Україна понад усе! • 09 января в 10:18
Ответ дляparele
Рисковая Вы.
Вы знаете, есть намного более рисковые среди онкопациенток. Они чего только не делают. Но меня все подряд не интересует, только лицо и процедуры для лица.
автор Україна понад усе! • 09 января в 10:22
Ответ дляКак нефиг делать
Тут би просто бути здоровою...
Бажаю вам швидшої ремісії і відновлення сил. От з фігурою, якраз, трохи легше. А обличчя....особливо якщо діагноз потребував штучного клімаксу....
17bob• 09 января в 10:28
Ответ дляСолоденька цукОрка
Лазер нельзя - появляются кисты!
Сливочная пенка• 09 января в 10:49
Саме вчора про це з колегою говорили, обидві в ремісії, я старша, тому мені багато питань більш актуальні. Я навіть не знала, що не можна лазер, ботокс... Але мене більше засмучує клімакс, який вже незабаром, випадково трапилася реклама ’менепейсу’, зацікавило, сподобалися відгуки, але ж там три види вітаміну В, а нам це не можна. І тут вже печаль не від того, що ботокс не можна, а що елементарно не зможеш полегшити свій стан, гормони не можна, вітамін В не можна, все, що для волосся, переважна більшість вітамінних комплексів - кругом В в наявності. Це мене дуже засмучує і тривожить, невже прийдеться мучитися і немає нічого ,що полегшило б такий період непростий.
Как нефиг делать• 09 января в 11:06
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я так розумію, ми про РМЗ. Ні, мені не потрібен був штучний клімакс. Але після 2 курсу хімії місячні зникли і вже більше як півроку відсутні. Гінеколог каже, що повернуться скоріше всього.
Але організм то думає, що в нього реально клімакс і замучив мене припливами((
автор Україна понад усе! • 09 января в 11:08
Ответ дляСливочная пенка
В мене клімакс штучний (видалені яєчники). На жаль, дієвих препаратів для полегшення симптомів немає. Єдине, що допомагає -зрозуміти, що саме посилює ’припливи’ й уникати цього.
Сливочная пенка• 09 января в 11:12
Ответ дляКак нефиг делать
Не хвилюйтеся, мають повернутися, у мене повернулися десь через 7-8 місяців, гінеколог мені так і сказала ’що все ще у вас буде і місячні і клімакс ’, закінчила лікуватися в 43-и роки, а хімік запевняла, що то вже на завжди. Організм потужна штука,звісно він не працює, як до того, але все ж відновився.
Пилосмок працює• 09 января в 11:13
Ответ дляСливочная пенка
А чому ботокс не можна? І вітаміни групи В? Є дослідження?
Сливочная пенка• 09 января в 11:14
Ответ дляУкраїна понад усе!
Мене ще хвилює моральний стан, я й така баришня ’тонкої душевної організації’, а під час клімаксу дуже боюся за моральну рівновагу.
Как нефиг делать• 09 января в 11:22
Ответ дляСливочная пенка
Дякую! Ви мене підбадьорили) Не хочеться ще клімакс, не хочеться старіти.
автор Україна понад усе! • 09 января в 11:23
Ответ дляКак нефиг делать
Якщо вам ще немає 45, місячні відновляться після закінчення лікування.
А шо сталося?• 09 января в 11:26
Ответ дляПилосмок працює
І мене цікавить вітамін В ?І я і близька людина в ремісії, різні види і в різних країнах лікувались про В вітамін не чули
Как нефиг делать• 09 января в 11:27
Ответ дляУкраїна понад усе!
Мій гінеколог (після консультації з моїм лікуючим лікарем мамологом-онкологом) призначив мені Аб’юфен для полегшення приливів. Він негормональний, просто симптоматичний.
Звісно що, нам не можна нічого, що допомагає здоровим жінкам пережити клімакс, але Ви запитайте, раптом щось є саме для Вас.

Я випила лише 2 таблетки поки, тому про його дієвість нічого сказати поки не можу..
Как нефиг делать• 09 января в 11:29
Ответ дляУкраїна понад усе!
Мені 39;) Теж на це надіюсь)
Дякую Вам! Будьте здорова, молода і красива!
Сливочная пенка• 09 января в 11:31
Ответ дляКак нефиг делать
Так, розуміння важливості цього процесу до мене прийшло тільки тоді, коли я його втратила. Але будьте уважні до себе, у мене ’місячні’ почалися з кровотечі, я ж раділа, ось воно, а виявилося, що організм ’кособоко’ відновлювався і виліз ендометріоз, прийшлося терміново робити гістероскопію. Надалі все нормалізувалося.
Сливочная пенка• 09 января в 11:32
Ответ дляА шо сталося?
Ось мене дуже цікавило, як в інших країнах, чи також є пересторога стосовно вітаміну В, бо мені про це у нас і онколог і гінеколог наголосили.
Как нефиг делать• 09 января в 11:36
Ответ дляСливочная пенка
Так, гінеколог мені сказав, прийти до нього після перших місячних. Дякую за пораду!
А шо сталося?• 09 января в 11:47
Ответ дляСливочная пенка
Не говорять ні про які обмеження, навіть коли розказуєш наші страшилки сміються.Мені гінеколог приписував магній з В6 пити десь через пів року ремісії
автор Україна понад усе! • 09 января в 11:48
Ответ дляСливочная пенка
Я ще до діагнозу мала підвищену тривожність, невроз. Заісно, це все підсилилось. Але в мене, скоріше, не від якихось гормональних проблем, а від усвідомлення свого діагнозу і своїх ’перспектив’.
автор Україна понад усе! • 09 января в 11:51
Ответ дляКак нефиг делать
Мені 39;) Теж на це надіюсь)
Дякую! Пожиттєвої ремісії вам ❤️
Сливочная пенка• 09 января в 11:52
Ответ дляУкраїна понад усе!
Це мабуть у переважної більшості людей, з таким діагнозом, складно жити з своїми ’тараканами’ в голові. Дотягнув до чергового КТ, зробив - о, вже герой і життя налагоджується, з кожним роком буде поступово легше.
Сливочная пенка• 09 января в 11:53
Ответ дляА шо сталося?
Дякую, ви прям дали мені надію!
Анонім-ка• 09 января в 11:56
Ботокс никак не влияет на диагноз, и наши и зарубежные доктора однозначны в этом мнении. Как бы это и логично. Все, что действует в верхних слоях кожи - тоже вряд ли может влиять. Когда я спрашивала у своего онколога, он вообще сказал что если это лицо, то что хотите, то и делайте.
автор Україна понад усе! • 09 января в 11:58
Ответ дляА шо сталося?
Ну, за кордоном це тренд останнього часу -майже ніяких обмежень для онкохворих. Щоб підвищити якість їх не дуже якісного життя і підтримати моральний дух. Наскільки він вірний....ну думайте самі. Більшість ’пересторог’ мали під собою якесь підгрунтя, дослідження, спостереження. Їх же вам не бабці на лавочці озвучували, а лікарі. Вірити, чи ні -ваша справа. Але я люблю аналізувати і мислити логічно, і з цієї точки зору деякі обмеження не виглядають безглуздими.
автор Україна понад усе! • 09 января в 11:59
Ответ дляАнонім-ка
Здається логічним
Анонім-ка• 09 января в 12:08
Ответ дляУкраїна понад усе!
Это только у нас: на солнце не выходи, на море не едь, возле плиты не стой, кофе, вино, молоко не пей, сладкое, мучное не ешь, к косметологу не ходи, и вообще не беси окружающих нормальным видом. Именно исследованиями запреты и не подтверждаются. Годами женщинам с РМЖ запрещали заниматься спортом, а потом исследования показали, что спорт снижает риск рецидива.
Запрет на солнце - только у людей с меланомой. Для остальных ограничения как и для обычных - не сидеть в самые активные часы. Многим врачам старой закалки проще запретить, чем разбираться
автор Україна понад усе! • 09 января в 12:19
Ответ дляАнонім-ка
Вы путаете забобоны и логичные запреты. Не стоять возле плиты -бред, конечно. Но за границей и сауну разрешают и насколько это правильно, у меня сомнения.