ФсеСама• 31 января в 22:55

Похвалите тушь для ресниц)

Чтоб не осыпалась
Царевна в уггах• 31 января в 22:55
Лореаль фелини
Мэйбеллин пузатый розовый тюбик
Это про бюджет
Залатавая• 31 января в 22:56
Ты ж моя умница, хорошая моя! Не осыпайся смотри👌
Оно само купилось• 31 января в 22:59
Ланком гіпноз вже не памʼятаю навіть скільки років користуюсь. Для мене найкраща. Ніколи не підводила, я весь день на роботі, ввечері виглядає так як і зранку
Guzelli• 31 января в 23:00
Очень очень классная!
Смячиком• 31 января в 23:04
Ответ дляОно само купилось
І я її люблю. Але в мене в принципі за все життя саме щоб осипалась, то тільки КіКО. Всі інші хоч масмаркет, хоч люкс не осипалися. Навіть дешеві білоруські не сипалися. Мені здається, що це така буває будова очей або вій, що сприяє осипанню туші
жар-птица Нюра• 31 января в 23:08
Ці.
Чорна, коричнева і бургунді
КарамбОлька• 31 января в 23:12
Maxfactor 2000calories. Склонна к аллергии, поэтому ее не меняю уже много лет. подходит отлично
maks-i-mus• 01 февраля в 07:06
Lancome i Mary Kay