Цветов Мне срочно• 31 января в 22:56

Це дійсно класний комплекс фосфоліпідів? Потрібно для покращення печінки

Каменів немає на узд
Але є ознаки жирової печінки
Лікар ще рік тому призначав мені урсофак..
А ось такого плану у нас в аптеках немає.. фосфоліпідів
Фима Собак• 31 января в 23:22
Япона мать. Ціна (((
Не знаю, не брала. Солгар пила для печінки, не можу оцінити, бо печінка не болить, але наче легше дихати стало
Фима Собак• 31 января в 23:24
У вас є застій жовчі? Як довго приймали урсофальк?
автор Цветов Мне срочно • 31 января в 23:46
Ответ дляФима Собак
Буває в роті гіркота
Фима Собак• 01 февраля в 00:04
Ответ дляЦветов Мне срочно
Буває в роті гіркота
А на УЗД жовчний чистий чи там ’сніг іде’?
В мене був застій жовчі, так його вміст виглядав як снігопад, хлоп´я плавали там. Печінка підпирала ребра так, що дихати не давала. Мені призначали урсофальк на місяць. Пила - нуль реакції, все, як було. Потім пила урсазу місяць, теж не допомогла. Ситуація з часом краща не ставала зовсім. А потім я потрапила до лікаря узіста, який мені порадив пити урсофальк постійно. Він мені сказав, що з моїми проблемами, то пожиттєвий препарат. Я його пила рік - жовчний став ідеальний, прозорий, як скло на УЗД, ніякого застою. І загалом краще себе почувала, могла їсти багато всього. Раніше тільки від запаху смаженого мене боліло.
Але лікар казав купувати лише урсофальк, бо вважає його ефективним, а інші його похідні не дієвими.
Тут не знаю, чи правда
Фима Собак• 01 февраля в 00:11
Також добре мені допомогло есенсіалє форте. От просто дуже швидко я відчувала ефект. Але нажаль не можу його пити довго через свою особливість організму, піднімається рівень естрогену, починають боліти груди, ростуть кісти
автор Цветов Мне срочно • 01 февраля в 00:15
Ответ дляФима Собак
Тут не знаю, чи правда
Прикольно
Тобто не страшно його пити на постійній основі?
Фима Собак• 01 февраля в 00:25
Ответ дляЦветов Мне срочно
Прикольно
Я рік пила, а може навіть і більше. Просто я багато всього пробувала, але нічого не давало результату. Тому вирішила, що ще і це спробую. В мене тільки позитивні відгуки як то кажуть.
Ще важливо, я пила його на ніч, перед сном. Не знаю як хто призначає. Але я прочитала, що так він краще працює
Фима Собак• 01 февраля в 00:28
А ось цю добавку ви пробували? Пишуть, що жир спалює.
автор Цветов Мне срочно • 01 февраля в 00:44
Ответ дляФима Собак
А як часто ви на узд ходите
Пульт от линолеума• 01 февраля в 00:51
Ответ дляФима Собак
Это потому, что в эссенциале фосфолипиды из сои. А соя это фитоэстроген.
Так что просто выбирайте фосфолипиды из подсолнечника, например.
Julia -e9ee• 01 февраля в 01:21
Мне Гептрал назначали от гепатоза, пропила два месяца и печень очистилась
автор Цветов Мне срочно • 01 февраля в 01:29
Ответ дляJulia -e9ee
А ви по узд вирішили шо очистилась?
Julia -e9ee• 01 февраля в 02:51
Ответ дляЦветов Мне срочно
А ви по узд вирішили шо очистилась?
И УЗИ и анализы