Закусенец• 01 февраля в 21:34
Чи втомлювали вас 1000 питань за день від дітей 3-4 років?
Вже якийсь комплекс поганої матері. Виховую дитину одна. Цілий день вдвох. В кінці дня взагалі немає бажання відповідати на запитання. Хочеться просто помовчати.
Невгамовна шахиня• 01 февраля в 21:36
Цінуйте цей час.
Коли ви отримаєте підлітка буркотуна котрий більше мовчить. От тоді будете згадувати ці запитання з ностальгією.
Задираю носа• 01 февраля в 21:37
Мій мало питав. Зараз школяр то багато...але вже і сам робить висновки
Закусенец
• 01 февраля в 21:37
Ответ дляМудрецыха мира
Самі вирішували без батька ростити.
Краще трішечки подумати, який зараз стан в країні, що з людьми/чоловіками може траплятися, а потім вже такі коментарі писати.
Замурмишка• 01 февраля в 21:40
А дитсадок? Бабусь нема? Щоб зробити перерву? В 3-4 роки діти вже в диисадку
Я погнала• 01 февраля в 21:44
Ответ дляМудрецыха мира
Самі вирішували без батька ростити.
А якщо так обставини склалися, це якось виправдає автора у ваших очах?
Блиск думки• 01 февраля в 21:44
Тема очередной нервной мамаши? Или это вы писали что детей бьёте?
У вас один ребёнок или несколько?
Закусенец
• 01 февраля в 21:46
Ответ дляБлиск думки
У вас один ребёнок или несколько?
Бʼю тільки тьоток різних, які роблять цікаві висновки. Дітей - ні.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 01 февраля в 21:46
Мені дивно, що є виявляється люди, яких це НЕ втомлює
Ну або вони трохи прибріхують)
Ленне-Рейма• 01 февраля в 21:51
мой с ЗПР, я хотела хотя что бы мамой меня называл, а не эхолалией
Закусенец
• 01 февраля в 21:52
Ответ дляЛенне-Рейма
Співчуваю. Розумію, що все пізнається в порівнянні. Просто з нормотиповою дитиною в кінці дня теж фізичних сил мало.
Диверсификация• 01 февраля в 22:16
Подождите, автор, будет им по 20- 30 лет , если они вам что то скажут, то вы будете радоваться
Кудряшка Сью• 01 февраля в 22:17
конечно утомляли. И это абсолютно нормально, автор - никто не робот и быть им не должен. Даже больше скажу - если вы периодиически будете об этом говорить своему ребенку, то чуть подросшим он спокойно будет воспринимать ваши отказы его развлечь и прочее. Вы - не развлекательный центр 24-7, и это НОРМАЛЬНО. Но и 1000 вопросов для такого возраста -то же норма. Ищите компромисс, чем занять внимание чада в такие моменты - и будет вам счастье
У моей дочки это традиция перед сном. Мама, у мене до тебе сто питань.
Иногда я так прямо и говорю, что сегодня у меня сил на сто пытань нет, давай завтра.
Любит у Вас ребенок всякие энциклопедии и книжки с окошками? У меня фанат. Какой цветок самый большой в мире, из чего делают стекло, из чего состоит наша планета, ааа.
Хомо_сапиенс• 01 февраля в 23:08
Моя багато питань не задає, але любить біля мене пострибати, так я вже дьоргаюсь бо всього боюсь) за день 2 синяки точно у мене є нові