Атятя_тётя• Изменено 27 декабря 2024
Ви теж після прогулянок з дітьми втомлюєтесь?
Гуляємо по 2 години і я пів дня ніяка
Дитині 3 роки, неактивна. Ходимо як равлики на прогулянці і я змучена
Атятя_тётя
• 27 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
Що у вас з аналізами ? Залізо, вітамін Д ? Чим харчуєтеся ?
Аналізи давно не перевіряла, сподіваюсь там все добре.
Харчуюсь тим самим, що і дитина. Супи, каші, борщ, фрукти, овочі
Пописанная парта• 27 декабря 2024
У меня двое детей. Старшей 7, а младшей 11 месяцев... Так тяжело ( тоже устаю. Даже без прогулки разбитость.
Мядуза аля моргонер• 27 декабря 2024
Не втомлююсь. Працює нянею і гуляю в будь яку погоду. Навпаки прогулянка бадьорить
дожену і ощасливлю• 27 декабря 2024
Так. Я ненавиділа таке витрачання часу. Дякувати богам діти ростуть.
No problems• 27 декабря 2024
У меня тоже трехлетка и похожая ситуация. Тоже устаю ужасно от прогулок. Ходить мне с ним тяжело так как малыши ходят медленно, а я просто не привыкла к такому черепашьему темпу, а на площадки шум и гам. Но все же это лучший вариант, так как дети хоть на время занимают друг друга. Но все равно после площадок приходу домой с чугунной головой
Замрійлива• 27 декабря 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Я б з аналізів почала.
По харчуванню, де білки та корисні жири, яких має бути більше в сумі, ніж вуглеводів ? Від пустих вуглеводів нічого не хочеться робити.