Великий сатирик• 01 февраля 2025
Чистячий засіб для сантехники
Порадьте перевірений засіб, щоб подолати нальот на унітазі. Доместос, каченя, сантрі не допомагають. Залишаються смуги нальоту. Бісить, аж не можу.
Дякую всім завчасно.
Великий сатирик
• 01 февраля 2025
Ответ дляБелоснежко
Я б спробувала sano anti калк, вимиває наліт та іржу
Дякую, я готова будь що. Бо в мене враження, що рідня, що деякий час жила в будинку жорсткою щіткою шкрябала той унітаз. А ми тільки перед тим ремонт в ванні закінчили.
СМСница• 01 февраля 2025
Окрім лимонної кислоти і мила рідкого, нічим не користуюсь, якщо хоч 2 рази на тиждень миєте, нальоту не буде.
Белоснежко• 01 февраля 2025
Ответ дляЗалізна пані
Фрош із яблучним оцтом
Фрош взагалі не справляється з вапняним нальотом, навіть з легким, навіть при сильному терті
Не вмію заміряти• 01 февраля 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Agent Max (чорна етикетка) - і не смердючий, і чистить чудово
Великий сатирик
• 01 февраля 2025
Ответ дляСМСница
Та мию, приватний будинок, вода своя, до від´їзду не було, і не з´являвся. А це просто жах. я його позбутися не можу.
Великий сатирик
• 01 февраля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Дякую
Скіфська пектораль• 01 февраля 2025
Сині кубики закидаю, на тиждень вистачає одного.
Білий друг пахне і прикрашає себе пінкою.
Можу показати, якщо захочете
Великий сатирик
• 01 февраля 2025
Залізна пані• 01 февраля 2025
Ответ дляБелоснежко
У мене зі всім ідеально справляється. Але тут я вже не міряюся нальотом )) З моїм справляється )
Скіфська пектораль• 01 февраля 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Так може вода жовтить
Великий сатирик
• 01 февраля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Можу показати, якщо захочете
Хочу. Мені треба позбутися, а далі доглядати. Бо от чесно, таке враження, що його пошкрябали, там де вода стікає наче не таке рівномірно гладеньке(((
Великий сатирик
• 01 февраля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Так може вода жовтить
Та хто її знає. Раніше не було проблем, зараз є. Нальот і справді жовтуватий
Белоснежко• 01 февраля 2025
Ответ дляЗалізна пані
У кішки з´явився на фонтанчику не взяло, мию ним вікна- блищать
Скіфська пектораль• 01 февраля 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Вода змінюється, якщо не глибока скважина
СМСница• 01 февраля 2025
Ось, автор. Розвели пакетик кислоти у добре теплі воді, обробіть або притрусіть сухою кислотою і покладіть зверху вологу серветку на ніч, від´їсть. Два роки унітазу.
Великий сатирик
• 01 февраля 2025
Ответ дляСМСница
Яку кислоту? Яку суху кислоту?
Скіфська пектораль• 01 февраля 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Яку кислоту? Яку суху кислоту?
Лимонну