Каляка маляка• 01 февраля в 23:04

Як ви досліджуєте свої сни?

Як навчились трактувати?
Розкажіть, цікаво)
Закусенец• 01 февраля в 23:04
ШІ
Язикувата Хвеська• 01 февраля в 23:04
Я имею подобные знания. Сны снятся только в нужные моменты.
Лама_мама• 01 февраля в 23:07
Спостереження.
Наприклад, коли сниться що я то доросла, то у ролі дитини - у чомусь треба взяти на себе відповідальність.
А коли сниться гімн@ - завжди на наступний день гроші отримую)))
Мне без сахара• 01 февраля в 23:07
Книжка Фрейда ’Тлумачення снів’. Щоб зрозуміліше було, можете ще почитати його ’Вступ до психоаналізу’
Гопница-Советчица• 01 февраля в 23:08
Наблюдаю, якось відчуваю, в основному у віщих снах символи, наприклад каблучки це стосунки, раніше лякалася зубів, але якщо без крові то не до втрати, а просто розлуки, і якщо повторюються, то збуваються
Мост_Устал• 01 февраля в 23:09
Ответ дляЛама_мама
Спостереження.
А мені до грошей завжди , що гриби збираю. Ще ніколи сон не підвів))
Язикувата Хвеська• 01 февраля в 23:14
Удалено администрацией...
Дона Ко Ко• 01 февраля в 23:17
З роками вже навчилась розуміти свої сни. Не завжди так, як пишуть в тлумаченнях снів.
Госпожа Белладонна• 01 февраля в 23:18
Никак. Сны это просто сны.
Куда_бежать• 01 февраля в 23:24
Ответ дляМне без сахара
Хорошая книга, действенная) Я на первых страницах засыпаю крепким сном)