Последний вагон• 02 февраля в 04:37

Почав боліти частково нарощений зуб.

Три роки тому, якраз перед початком війни, ходила до стоматолога лікувати зуби, стоматолог звернув увагу на те, що мій передній зуб надколотий (давня травма). Не планувала нічого з ним робити і зуб не турбував, але лікар запевнив, що цей надкол лише погіршить стан зуба з часом і якщо я не хочу в майбутньому лишитись без зуба - треба наростити передню стінку, разом з тим укріпивши і закривши місце сколу. Я сумнівалась, питала, чи не буде проблем (як відчувала), лікар запевнив, що все буде добре, робота на віка.
Я погодилась. Зуб став незвично товстий, але з часом звикла.
І от нещодавно він почав боліти. Взяла ліхтарик і під відблисками світла побачила по периметру зуба пряму полоску. Дійшла висновку, що матеріал було накладено не на всю передню стінку, а лише на частину. Підозрюю, що між нарощеною частиною і власним зубом утворився простір і почався карієс. Таке може бути? Що робити і чи можна врятувати зуб?
До стоматолога, звісно, запишусь.
Українська Мрія• 02 февраля в 04:46
Ой, так что же тут скажешь...
Может врач и не причём, болит расколотый зуб. Он и без пломбы мог болеть.
Как нефиг делать• 02 февраля в 04:46
Я вчера тоже у себя рассмотрела капельку, дома б я ее уже сделала и никаких проблем, но так как я сейчас в гостях надо ждать…пока вернусь домой, но и сегодня я уже смотрела, теперь я каждый день буду смотреть на капельку…
Королева Сарказма• 02 февраля в 08:00
Ответ дляКак нефиг делать
В 4,46 люди не сплять, пишуть дурню, розглядаючи краплини в роті...куди котиться цей світ? Ви себе не жалієте.
Как нефиг делать• 02 февраля в 09:21
Ответ дляКоролева Сарказма
Не карали , а кариес..
Херсон це Україна• 02 февраля в 10:11
Пойдите у стоматологу, он разберётся, только не затягивайте с походом, раз зуб болит, просите сразу сделать снимок