Пишу_граммотно!• 02 февраля в 07:45
Сертралін.
Дівчата, добрый ранок. Хто приймав Сертралін, як вам ефект? Підійшов препарат чи ні? Психіатр призначив Золофт, спочатку приймала 100 мг 3 тижні, ефекту не було, зараз приймаю 150мг тиждень. І щось не бачу ефект. Тривога, хвилювання є.
ЦібаФу• 02 февраля в 11:46
Ответ дляПишу_граммотно!
Від тревожності: прегабалін 75мг. У грудні пила 2 тижні, як сказав лікар. А цей тиждень приймала 150мг Золофту, і 75 мг Прегабаліну. Але він сказав, що вистачить тижня, щоб перевірити, чи сам АД допоможе справитись з тевожністю. Я вчора вже не пила Прегабалін на нічь. І ось вранці прокинулась, в мене тревожно думки, і дуже погано, дуже сильна тривога.
Звісно, щось радити по інету по лікуванню не можна, але я поділюсь досвідом.
Не завжди при тривозі і депресіїї достатньо просто АД. У сина теж виражена тривога була, допомагав гідазепам (з прегабалінами були свої нюанси), але частково, він не справлявся з цими нав´язливими тривожними думками. Я писала вище, що і АД міняли чотири рази, і потім додали ще нейролептик - спочатку був оласін, не зайшов, поміняли на кветіапін на ніч і нарешті і думки заспокоїлись, і спати почав.
Не знаю., може консультуйтесь ще з кимось з приводу лікування? Я слабко уявляю, щоб золофт вам допоміг саме з вираженою тривогою. Хіба що спробуйте підняти дозу до 150, спостерігайте тиждень і тоді робіть висновки. Але не чекайте ефекту місяцями
Королева краси• 02 февраля в 11:51
Ответ дляЦібаФу
Ничего не меняется… советчицы корректируют лечение, назначенное кандидатом медицинских наук, основываясь на том, «что моему сыну помогло»
ЦібаФу• 02 февраля в 11:53
Ответ дляКоролева краси
Я не корректирую лечение, а говорю автору, чтоб понимала, что если врач сказал принимать АД дальше и пофиг, что нет эффекта, то вероятно лечение надо пересмотреть. Возможно, с другим врачом
Пишу_граммотно!
• 02 февраля в 12:02
Ответ дляЦібаФу
Так, я розумію. Теж хочу дочекатися прийому, подивитись на своє самопочуття, та що скаже лікар. Я розумію, що не всі препарати однаково усім підходять. Дякую Вам за відповіді.
Алгонавт• 02 февраля в 12:08
Ответ дляИ.О. человека
Після того, як ви кинули, лібідо вернулось?
Так. Але з часом почала повертатися і тривожність