ВундерКИНГ• 02 февраля 2025

Фикус, как вы ухаживаете

Купила вот зеленого друга, сама плохой садовод, гуглю уход, но везде пишут разное : то частый полив, то редкий полив… Один листочек снизу уже отпал. Поливаю редко, боюсь залить. И горшок нужно сменить, но не знаю можно ли его в горшок без дырок? ( все горшки что я видела в магазинах большие без дырок)
Весёлая морковка• 02 февраля 2025
пересадить в грунт для фикусов в немного больше горшок с поддоном и дырки сделать самой
Мольфарочка• 02 февраля 2025
Нужно пересадить в грунт для фикуса. Пред этим посмотрите видео как правильно обрезать корни. Я поливаю примерно раз в неделю. Горшок оставила бы с дырками, так корни не загниют.
Попельшка• 02 февраля 2025
Я не садовод, но когда-то у нас в аптеке еще такой советской, знаете, стоял огромны фикус-дерево прям) У него там прилично так земли было и не сухой, а черной такой. Ваш хороший малыш, листики толстенькие такие)) Я думаю ему надо новы комфортный горшок и землю.
ExistentialPossum• 02 февраля 2025
Фікус можна пересадити в трохи більший горщик з дренажними отворами на дні—це обов’язково. Поливати слід, наливаючи воду в піддон, щоб ґрунт вбирав необхідну кількість вологи. Через пів доби надлишок води потрібно злити.

Перевіряти вологість ґрунту, занурюючи палець на кілька сантиметрів в горщик. Якщо ґрунт сухий, слід полити рослину.

Освітлення має бути яскравим, але розсіяним. Восени та взимку бажано використовувати фітолампу.

Рідкі добрива для декоративно-листяних рослин слід вносити раз на кілька місяців відповідно до інструкції.

Рекомендую такий ґрунт: торфосуміш для зеленолистих рослин і пальм Compo Sana. Можна викоритовувати універсальний цієї ж марки.
Наполеон Бонапарт• 02 февраля 2025
В мене з магазину такий вже три роки. Раз в тиждень поливаю. Пересаджувала, без дирок горшок
ExistentialPossum• 02 февраля 2025
Додам ще один важливий момент — в приміщенні має бути не нижче +12 градусів. На підвіконні рослина може замерзнути, особливо, якщо провітрювати.
автор ВундерКИНГ • 02 февраля 2025
Благодарю всех за советы