На_оба_рот• 02 февраля в 18:09
Феритин 4, вітамін Д 19...
Був поліп,кровотечі..думаю на цьому фоні такі аналізи. Пару тижнів тому видалила поліп. Лікар прописав вітамін Д 8000, кожен день та залізо приймати. Самопочуття,як в тумані. Запитання в тому, чи не завелика доза Д відразу приймати, може спочатку меншу спробувати,а далі збільшити. Боюсь що велика доза погіршить самопочуття, і навіть з собакою не зможу вийти. Як у вас самопочуття на великій дозі Д?
Первоклашка Я• 02 февраля в 18:13
Боюся приймати вітамін д, одна нирка, а він провокує каміння а нирках
Теж низький(
Шикаю і викаю• 02 февраля в 18:14
4000 приймаю, але у мене 50, навпаки від нього дуже добре себе почуваю, прям прилив енергії
Дама_с_коготками• 02 февраля в 18:22
Вам би крапельниці з залізом при такому феритині. В таблетках мінімум рік треба бути приймати. Мені вітамін Д не призначали. Приймала препарат з залізом і вітаміном С Сорбіфер Дурулес
Не любовница• 02 февраля в 18:24
Ответ дляПервоклашка Я
Теж низький(
В мене вже вийшли але я всеодно не приймаю
Поки при маєш то аналіз хороший , а потім він знов падає
Вареничніца• 02 февраля в 18:45
автор, не бійтесь, гірше не буде, мені лікар назначала 5000, читнула, і місяць приймала 10, щоб швидше було, потім вже по 5000 стала
Вареничніца• 02 февраля в 18:46
Ответ дляДама_с_коготками
теж його пью. за скільки він вам підняв залізо?
Дама_с_коготками• 02 февраля в 18:59
Ответ дляВареничніца
По відчуттям десь через пів року вже було краще, аналіз через рік робила. Феритин з 8 піднявся до 130
Морская свинка• 02 февраля в 21:44
Ответ дляПервоклашка Я
Теж низький(
Пийте з магнієм і вітаміном К(якщо доза більше 4000), і не буде проблем.
Первоклашка Я• 02 февраля в 21:45
Ответ дляМорская свинка
Дякую велике