А ось і я• 02 февраля в 18:20
Якісні консерви?
підкажіть, будь ласка, якій виробник хороший і де можна замовити консервовані каші з м’ясом, тушкованку та щось подібне? Хочу покласти у посилку для військового. 🙏
А ось і я
• 02 февраля в 23:42
Ответ дляНалогообложу
В АТБ брала и каша и тушёнка норм.
дякую. ви маєте на увазі гречану та горохову від ’Розумний вибір’?
парИла я парИла• 03 февраля в 10:34
Ответ дляА ось і я
Автор, в атб класна їхня тушонка оця, я завжди купую для себе просто поїсти. Саме ця з куркою, свиняча та яловича жирнуваті.
Налогообложу• 03 февраля в 22:47
Ответ дляА ось і я
Вот эти брала, гороховая «Розумний вибір» тоже норм
Налогообложу• 03 февраля в 22:52
Ответ дляА ось і я
Ещё вот этот паштет хороший