Криниця щастя• 03 февраля в 09:00
Какой стереотип о женщинах вас бесит больше всего?
Прибираю щодня• 05 февраля в 17:50
Ответ дляВстидаюся запитать
Ні, там одна смуга, це центр міста, вона вузенька. Я взагалі не розумію, що його так сколихнуло. Він ще їхав спеціально повільно, километрів 5 на годину. Тут багато хворих. От і мені попався
Окремо на дорозі немає велосипедної смуги?
Встидаюся запитать• 05 февраля в 18:32
Ответ дляПрибираю щодня
В тому місці ні. Я ж кажу їхав по проїжжій частині, посередині і був незадоволений, що ззаду їдуть машини. Треба було летіти або почекати десь далеко поки ’принц’ проїде