Пьяная вишня• 03 февраля в 19:49
Оренда квартири, за скільки?
Квартира на Троещині, 25 поверхівка, 71 кв.м
В квартирі 2 кроваті, обої їм років 10, ліноліум у всіх кімнатах, окрім ванної та туалету.Є єлектро плита , бойлер, пмм і все.Шафи немає треба купувати. За скільки можна здати таку квартиру на 10 поверху?
ГЛЮкоза• 03 февраля в 21:18
Ответ дляЗалізна тьотя
Вы арендаторов хоть так не путайте, как нас. То, кроме, стульев нет ничего и техники нет. То есть и кухня, и холодильник.....
У нас тут угадай квартиру. Страниц через 10 угадаем, что где стоит и в каком состоянии.
Трохи злякана• 03 февраля в 21:21
Ответ дляГЛЮкоза
Може автор вперше туди зайшла, знайомиться, роздивляється)))
САМ_ТАКОЙ• 03 февраля в 21:29
На Позняках магазины и метро из плюсов. Аппендикс еще тот. Бажана и Григоренка это шум и пыль круглые сутки от транспорта.
Пьяная вишня
• 03 февраля в 21:30
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
У нас тихо, за вікном поле, вже Погреби
Пьяная вишня
• 03 февраля в 21:30
Ответ дляТрохи злякана
🫵🐸
САМ_ТАКОЙ• 03 февраля в 21:31
Ответ дляПьяная вишня
У нас тихо, за вікном поле, вже Погреби
Если нет своего авто то из этой тишины выкарабкиваться тремя маршрутками? Каждая гривен по 15?
Пьяная вишня
• 03 февраля в 21:32
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ви праві
Капитанша• 03 февраля в 21:55
Ответ дляПьяная вишня
Дивлюсь оголошення, у нашому ЖК по 12-14 тис однокімнатні, у мене 2
15 тисяч ставте і не слухайте тих дурних порад, мета яких лише висміювання району. Я свою двокімнатну 56 м.кв з косметичним ремонтом біля Фестивального здала без проблем за 10 тисяч. Стартували з 11 тисяч і було багато бажаючих, але мені не підходили кандидати. Тому погодилася на 10 тис., так як сподобались люди і підпадали під мої умови.
Пьяная вишня
• 03 февраля в 21:57
Ответ дляКапитанша
Без дітей, тварин і т.д.?
Капитанша• 03 февраля в 22:03
Ответ дляПьяная вишня
Без дітей, тварин і т.д.?
Так. Хоча в мене до війни проживала дівчина з малою дитиною і підлітком братом. Дуже була охайна,чистота була в неї ідеальна і ніяких пошкоджень після себе не залишила. Ми постійно спілкуємося. Дуже радію за неї, що виїхавши в війну з дитиною до Польщі знайшла собі чоловіка з наших українців і народила другу дитину.
Пьяная вишня
• 03 февраля в 22:04
Ответ дляКапитанша
Чого ж ви так дітей не любите, своїх немає?
Капитанша• 03 февраля в 22:09
Ответ дляПьяная вишня
А з чого Ви зробили висновки, що я дітей не люблю? Тут не проблема в дітях, а в безповідальності батьків, яким начхати на чуже майно. У своїй хаті хай дають дітям розписувати стіни, ламати меблі та обпісювати дивани.
Трохи злякана• 03 февраля в 23:18
Ответ дляПьяная вишня
🫵🐸
🐷
за 7 максимум, ще й три місяці простою буде, от побачите)))
Пьяная вишня
• 03 февраля в 23:45
Ответ дляТрохи злякана
🐷
Вже не вгадали🙃
Мамаша в бигудях• 04 февраля в 22:01
Ответ дляПьяная вишня
Квартиру вдалося здати, хто переживав!?
ну то за скіко?