Пьяная вишня• 03 февраля 2025
Оренда квартири, за скільки?
Квартира на Троещині, 25 поверхівка, 71 кв.м
В квартирі 2 кроваті, обої їм років 10, ліноліум у всіх кімнатах, окрім ванної та туалету.Є єлектро плита , бойлер, пмм і все.Шафи немає треба купувати. За скільки можна здати таку квартиру на 10 поверху?
ГЛЮкоза• 03 февраля 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Вы арендаторов хоть так не путайте, как нас. То, кроме, стульев нет ничего и техники нет. То есть и кухня, и холодильник.....
У нас тут угадай квартиру. Страниц через 10 угадаем, что где стоит и в каком состоянии.
Трохи злякана• 03 февраля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Може автор вперше туди зайшла, знайомиться, роздивляється)))
САМ_ТАКОЙ• 03 февраля 2025
На Позняках магазины и метро из плюсов. Аппендикс еще тот. Бажана и Григоренка это шум и пыль круглые сутки от транспорта.
Пьяная вишня
• 03 февраля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
У нас тихо, за вікном поле, вже Погреби
Пьяная вишня
• 03 февраля 2025
Ответ дляТрохи злякана
🫵🐸
САМ_ТАКОЙ• 03 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
У нас тихо, за вікном поле, вже Погреби
Если нет своего авто то из этой тишины выкарабкиваться тремя маршрутками? Каждая гривен по 15?
Пьяная вишня
• 03 февраля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ви праві
Капитанша• 03 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Дивлюсь оголошення, у нашому ЖК по 12-14 тис однокімнатні, у мене 2
15 тисяч ставте і не слухайте тих дурних порад, мета яких лише висміювання району. Я свою двокімнатну 56 м.кв з косметичним ремонтом біля Фестивального здала без проблем за 10 тисяч. Стартували з 11 тисяч і було багато бажаючих, але мені не підходили кандидати. Тому погодилася на 10 тис., так як сподобались люди і підпадали під мої умови.
Пьяная вишня
• 03 февраля 2025
Ответ дляКапитанша
Без дітей, тварин і т.д.?
Капитанша• 03 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Без дітей, тварин і т.д.?
Так. Хоча в мене до війни проживала дівчина з малою дитиною і підлітком братом. Дуже була охайна,чистота була в неї ідеальна і ніяких пошкоджень після себе не залишила. Ми постійно спілкуємося. Дуже радію за неї, що виїхавши в війну з дитиною до Польщі знайшла собі чоловіка з наших українців і народила другу дитину.
Пьяная вишня
• 03 февраля 2025
Ответ дляКапитанша
Чого ж ви так дітей не любите, своїх немає?
Капитанша• 03 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
А з чого Ви зробили висновки, що я дітей не люблю? Тут не проблема в дітях, а в безповідальності батьків, яким начхати на чуже майно. У своїй хаті хай дають дітям розписувати стіни, ламати меблі та обпісювати дивани.
Трохи злякана• 03 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
🫵🐸
🐷
за 7 максимум, ще й три місяці простою буде, от побачите)))
Пьяная вишня
• 03 февраля 2025
Ответ дляТрохи злякана
🐷
Вже не вгадали🙃
Мамаша в бигудях• 04 февраля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Квартиру вдалося здати, хто переживав!?
ну то за скіко?