Файно Замало• 04 февраля в 01:14
В якому віці вам захотілося дитину?
Мені 27. Чоловіка немає, відносин теж. Зате купила студійку в Києві. Подорожую. Маю чудову роботу. Ще з підліткового віку хотіла дитину. Мені в 16 хлопець сказав, що я нікому не потрібна без вищої освіти і йому потрібна розумна дружина. Тож так склалося, що ніби проживаю не своє життя. Була б значно щасливіша зробивши з ним же дитину в 19, якось вже довчившись. Але прагнула безпеки...освіти, власного житла. Щоб при розлучені мати свій кут. А зараз таке відчуття що згаяла тільки час
Файно Замало
• 04 февраля в 12:05
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ого, ну ві крутая. я за 5 лет самостоятельно вооще не смогал ни на что накопить. еле денег хватало на съем койко места, пропитание и некоторую дешевую одежду-обувь.
Ого, дякую. Вважала себе лохом, ахахахах)))) я же кухар, тож їм на роботі, тож на їжу гроші майде не йдуть...може 2к грн десь. Щодо одягу то люблю шкіряне взуття, сумки, тож іноді витрачаю на це. Та і інший одяг теж купую достатньо з тих пір як живу в квартирі. Освіта жаль що не знадобилася, так я по ній працюю, але можна було б і без освіти в універі, краще б в коледжі, так випустилась у 20, а не в 23
Столічна штучка• 04 февраля в 12:06
Ответ дляГрабля
Гугл каже, що з 1по 9 день теж безпечні. Але на 9 день я б вже не ризикнула, а на 5-6 день практикували то 2 роки не вагітніла
Ні. Сперматозоїд може жити до 7 днів, тому максимум 4 день з початку циклу ще є безпечним але в цей день ще зазвичай йдуть місячні, тобто після місячних ніякий день не є безпечним. Тільки після овуляції.
Файно Замало
• 04 февраля в 12:06
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вы умница.
и по работе и по пониманию что парниши - люди ненадежные. в любой момент разлюбил и нахер с пляжа на съем с младенцем.
Це так. Чоловіки не надійні якісь. Деяких дістає дитина і вони йдуть, хоча все чудово було до цього
Файно Замало
• 04 февраля в 12:07
Ответ дляДетские_Будут?
Не про це ви думаєте,дитина може бути хвора ,що тоді робити будете?
Чому я повинна думати про погане?
Детские_Будут?• 04 февраля в 12:16
Ответ дляФайно Замало
Чому я повинна думати про погане?
Бо це може трапитися будь з ким
Файно Замало
• 04 февраля в 12:37
Ответ дляДетские_Будут?
Бо це може трапитися будь з ким
З вами трапилось?
Даю справку• 04 февраля в 12:59
Реально захотела в 34, а случайно забеременела в 22, родила в 23😂
Попразендовна• 04 февраля в 13:16
Ответ дляФайно Замало
Ви праві, але цей хлопець дав мені впевненість до сьогодення. У свої 18 казав яка я класна,гарна а нього, і бажав тільки кращого. Звісно сумно, що з ним нічого не вийшло. Але перші відносини були чудовими. Я не зустрічала кращого за нього: неймовірно розумный, гарний, веселий. Але все ж іноді коли любиш треба відпустити
Как-то тупо для умной девушке носится с воспоминаниями о неудачных отношениях
Файно Замало
• 04 февраля в 13:22
Ответ дляПопразендовна
Ось так. Наступні відносини відразу після перших червоних пропорців приривала. І нема що згадати. Хоча й ніколи не мала крінжу у стосунках
Грабля• 04 февраля в 13:33
Ответ дляПодмигашка
Знаю дітей ’ за два дні до’ і ’останній день місячних’. Тому вважаю, що календарний метод - це один з методів завагітніти))
Ну для нас це не було критично, дитину другу ми хотіли
Заела_пластинка• 04 февраля в 13:51
Не захотелось.
В 27 залетела.
Была уже пару лет в браке, но в ближайшие годы точно не планировали.
Родила, счастлива, ребенка люблю, он уже школьник.
Второго не хочу.
Я слишком инфантильная для осознанного родительства.
Наверное, не дозрела бы никогда, так что рада, что обстоятельства так сложились
В 27 залетела.
Второго не хочу.
Лгин• 04 февраля в 14:00
Такое впечатление что автор родила квартиру и теперь туда вынуждена рожать кого то и помещать. Игры в домик или что то в этом роде.
Файно Замало
• 04 февраля в 14:16
Ответ дляЛгин
Ні. Я хотіла мати впевненість у завтрішньому дні. В мене не було житла. В квартирі чоловіка страшно дітей робити. От що робити, якщо розлучення? Куди цю дитину діти?
Файно Замало
• 04 февраля в 14:16
Ответ дляЗаела_пластинка
Не захотелось.
В 27 залетела.
Второго не хочу.
В 27 залетела.
Второго не хочу.
І справді классно все склалося
Сизоока бестія• 04 февраля в 14:28
Ответ дляФайно Замало
Впевнена, доля Вам подарує ще хорошого чоловіка поруч. Щиро Вам цього бажаю, ви - розумна, розважлива жінка
Впораюсь зі всим• 04 февраля в 15:46
Після 31 десь, хоча чоловік був вже 15 років зі мною, до цього не уявляла і не хотіла
ЧупакабраЗеБест• 04 февраля в 15:58
Ответ дляФайно Замало
боже, столько мужиков в шоке от младенца. особенно я это вижу зрелых сорокалетних. вроде бы уже состоялся, уже понимает что такое трудности, а как жена наконец то родила, так оно не знает куда бежать от того ребенка, лишь бы не мешал дома находиться и в инете сидеть. реально толпу таких вижу.
молодые посоны и то легче эти все тяготы переносят.
Подмигашка• 04 февраля в 16:49
Ответ дляГрабля
Таке розумію, ми теж кілька років використовували ППА, коли не могли вирішити, хочемо ще дитину чи ні. Я про те, що сперечатися, які дні точно безпечні, звучить інколи смішно. БезпечніШІ хіба що
Lux Aeterna• 04 февраля в 19:03
в 35 захотела, удалила миому, выждала срок заживления швов, родила почти в 39
ДаЗдраПерма• 04 февраля в 20:41
Ответ дляФайно Замало
Дуже делікатне питання...довго робиться дитина в 30-40 років?
Дуже делікатне питання.. А Вам точно 27?
КартаБезКомиссий• 04 февраля в 21:04
все не читала. у подруги 40 летний брат женился на 40 летней девушке. родили подряд 3- х детей кому надо - тому возраст не помеха....
Файно Замало
• 04 февраля в 23:21
Ответ дляДаЗдраПерма
?
Файно Замало
• 04 февраля в 23:22
Ответ дляКартаБезКомиссий
Прикольно. Вперше за таке чую. Після 40 троє пологів підряд це жесть
ДаЗдраПерма• 05 февраля в 01:10
Ответ дляЧупакабраЗеБест
У нас с мужем наоборот. Он весь такой папа-папа, а я ... жертва произвола. Иногда я думаю, что в этом тамдеме я случайная особа. Мы с котами на галерке наблюдатели и терпилы.