Несу добро людям• 05 февраля 2025
Дитячий садок, Київ
Прийшло запрошення в дитячий садок, підкажіть будь-ласка якщо я планувала водити дитину в садочок з вересня які мої дії зараз ? Треба буде писати якусь заяву для збереження місця чи як ?
Дякую за відповідь
Точу ляси• 05 февраля 2025
Якщо планували водити з вересня, треба було ставити не надсилати запрошення до 01.04.2025 (це початок формування груп на вересень). А це вже запрошення в сформовану групу.
Несу добро людям
• 05 февраля 2025
Ответ дляТочу ляси
Чи можливо написати заяву на збереження місця? Не підкажете?
Точу ляси• 05 февраля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Напевно, що так. Принаймні якщо приводити дитину раз на 60 днів, то відрахувати не мають права.
Вареничніца• 05 февраля 2025
Подтвердите приглашение, напишите заявление у заведующей и там пару врачей нужно пройти. Ходить можете с сентября. Сейчас ВП, отчислять не имеют права, даже если год не ходите.