Файно Замало• 04 февраля в 01:14
В якому віці вам захотілося дитину?
Мені 27. Чоловіка немає, відносин теж. Зате купила студійку в Києві. Подорожую. Маю чудову роботу. Ще з підліткового віку хотіла дитину. Мені в 16 хлопець сказав, що я нікому не потрібна без вищої освіти і йому потрібна розумна дружина. Тож так склалося, що ніби проживаю не своє життя. Була б значно щасливіша зробивши з ним же дитину в 19, якось вже довчившись. Але прагнула безпеки...освіти, власного житла. Щоб при розлучені мати свій кут. А зараз таке відчуття що згаяла тільки час
Цибулька зла• 04 февраля в 09:50
Ответ дляРанковий базар
Не захотелось ни разу за свои 36 лет, даже не знаю, как оно - хотеть родить детей.
Часто такое желание появляется, если встретишь нужного мужчину. Я в первом браке вообще детей не хотела и не рожала. Вышла второй раз замуж после 30 и только от второго мужа захотелось ребёнка. И у него было такое же желание.
Губки-уточкой• 04 февраля в 09:52
Ответ дляАльфред Шнитке
А зачем второго тогда рожали?
Чоловік хотів. І взагалі тоді я робила більше, що хотіли інші. І різниця між ними невелика.
Розуміння, що Я хочу, прийшло значно пізніше, на жаль
Завжди мало• 04 февраля в 09:55
Автор, у всех все по разному, и не нужно ни на кого равняться. Я с первым мужем была вместе с 18 лет, в мои 27 поженились, а в 28 развелись. Он ушел к девушке из села, которая не то что не имела ВО, но была полной, не красавицей, и по словам его родственников, больше напоминала девушку легкого поведения. И я, и наши родители, и в п друзья были в шоке. Теперь я понимаю, что он просто устал во всем тянуться за мной, ему нужен был кто-то попроще. Второй раз вышла замуж в 30 и родила в 31. Уже на этапе встречаний понимала, что это мужчина, с которым я хочу иметь семью и детей. Но когда ребенку было 1,5 года, я осталась вдовой. Благодарна Богу за моего сыночка, иначе наверно свихнулась бы. Сейчас сыну 12 лет. Я больше не выходила замуж и не хочу, это слишком трудно терять любимых, тем или иным способом. Вам только 27, живите свободной, полной жизнью, старайтесь бывать в разных местах, путешествовать, общаться с людьми. Не зацикливайтесь на одной мысли и все будет хорошо
ЧупакабраЗеБест• 04 февраля в 10:21
Ответ дляФайно Замало
Я купила в Києві за 20к$ вбиту(немає пінтерест ремонту в ній) студійку 18м², так в ній і живу. На більше своїми силами не змогла накопити за 5 років, і так майже в усьому собі відмовляла
ого, ну ві крутая. я за 5 лет самостоятельно вооще не смогал ни на что накопить. еле денег хватало на съем койко места, пропитание и некоторую дешевую одежду-обувь.
ЧупакабраЗеБест• 04 февраля в 10:23
Ответ дляФайно Замало
Кухарем-технолого, працюю у закладі і ще окремо складаю тех.карти. Але ж знову ж кажу, накопичувала сама. Знімала житло з подругою. Панічно боялася жити з хлопцем, було відчуття що кине, чи обмане, чи запліднить і скаже то не його проблема, от.
вы умница.
и по работе и по пониманию что парниши - люди ненадежные. в любой момент разлюбил и нахер с пляжа на съем с младенцем.
ЧупакабраЗеБест• 04 февраля в 10:24
Ответ дляЛюблю_смаколики
Расписались в 17. Ребёнка хотели сразу. Слёзы лила в подушку 4 года 😂, потому что забеременеть не получалось. В 21 родили. Были самыми счастливыми на свете родителями. Воспитывали нашего первенца с такой заботой и вниманием, что окружающие смеялись над нами. Говорили: «Вы сами ещё дети, а такие ответственные, что аж смешно». По дороге учились, работали, росли по карьерной лестнице, рожали и тд. Сейчас старшей дочери 30. Младшему сыну 11. А мы как были самые счастливые родители на свете, так и остались.
Каждый взрослеет в СВОЁ время. Для одного в 35 рано, а другой в 17 готов. Слушайте лишь себя и не ошибитесь.
согласна с вами.
Столічна штучка• 04 февраля в 10:32
Ответ дляГрабля
Ну в нас вийшло з другого циклу. Зараз вагітна вдруге, дитина бажана, але не була запланована саме в цей місяць, вийшло, що завагітніла в так звані безпечні дні, що одразу після місячних
Безпечні дні це після овуляції а не після місячних.
А_я_ЛОЖУ!• 04 февраля в 10:33
Мені 35. Досі не захотілось ще ніразу, хоч маю і стосунки і фінанси.
Грабля• 04 февраля в 10:52
Ответ дляСтолічна штучка
Гугл каже, що з 1по 9 день теж безпечні. Але на 9 день я б вже не ризикнула, а на 5-6 день практикували то 2 роки не вагітніла
Детские_Будут?• 04 февраля в 10:56
Не про це ви думаєте,дитина може бути хвора ,що тоді робити будете?
Детские_Будут?• 04 февраля в 11:04
Ответ дляФайно Замало
Це якщо б була вже заміжня. А поки ще навіть ніхто пропозиціб не зробив(
А саме пропозиція обов´язково?
Ми з чоловіком 7 років разом без пропозиції
Детские_Будут?• 04 февраля в 11:04
Ответ дляФайно Замало
Вау. Через війну все ускладнюється. Я навіть не знаю де з кимось знайомитися. Багато хлопців ухилянти, з ними не погуляєш. Молодші за мене тільки починають доросле життя, куди їм сім´я? Військові - навіщо чоловік якого нема? Моряк, на фурі - теж їх бачити не буду
Тоді у вас немає варіантів.
Подмигашка• 04 февраля в 11:46
Взагалі не хотіла до його народження, в 30. Просто було у життєвих планах ’2 дітей’, але бажання як такого не було.
Після другого лише з´явилось, тепер я готова мімімі і слину пускати на немовлят 😆
Подмигашка• 04 февраля в 11:47
Ответ дляФайно Замало
Дуже делікатне питання...довго робиться дитина в 30-40 років?
По-різному, в будь-якому віці. В 29 і в 33 вагітніла з першого циклу. А є знайомі, які з 20 до 25 не могли ніяк завагітніти
Морковна• 04 февраля в 11:47
Я зрозуміла, що готова в 28, в 29 вагітність, викидень, потім наступна вагітність через 2 роки, народила майже в 32
Подмигашка• 04 февраля в 11:49
Ответ дляГрабля
Знаю дітей ’ за два дні до’ і ’останній день місячних’. Тому вважаю, що календарний метод - це один з методів завагітніти))
Файно Замало
• 04 февраля в 11:51
Ответ дляСизоока бестія
Автор, усе Ви добре спланували. А той хлопець, який Вам вказував, що Ви якась недостатньо хороша для нього, не був би Вам хорошим чоловіком, і дойобувався в чомусь іншому постійно.
По темі - захотіла дитину в 25, народила майже в 27. Завагітніла швидко, і перший раз в 26, і другий в 33. Головне, мати хорошого чоловіка поруч
Ви праві, але цей хлопець дав мені впевненість до сьогодення. У свої 18 казав яка я класна,гарна а нього, і бажав тільки кращого. Звісно сумно, що з ним нічого не вийшло. Але перші відносини були чудовими. Я не зустрічала кращого за нього: неймовірно розумный, гарний, веселий. Але все ж іноді коли любиш треба відпустити
Морковна• 04 февраля в 11:52
Ответ дляГрабля
Ну це якщо цикл 28 днів, у мене цикл 21-23 дні, овуляція бувала навіть на 8-мий день
Файно Замало
• 04 февраля в 11:52
Ответ дляЛюблю_смаколики
Житла не було, так би зробила вже давно. І траплялися чоловіки без свого житла, чи з кінченими родичами
Файно Замало
• 04 февраля в 11:53
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Студійка - це студія звукозапису?
Квартира 18м²
Подмигашка• 04 февраля в 11:55
Ответ дляДетские_Будут?
А саме пропозиція обов´язково?
У нас на весіллі старша дитина обручки виносила)
Файно Замало
• 04 февраля в 11:57
Ответ дляЦибулька зла
Автор, вы для начала личную жизнь устройте. Мужчину любящего и надёжного найдите, замуж выйдете, поживите с мужем хотя бы годик, присмотритесь. а потом уже детей рожайте. Вам всего 27 лет. Какой смысл плодить детей без мужа и самой становиться матерью - одиночкой ?
Я і не кажу за одиначество. Якщо без чоловіка, то це аборт напевно. Як я одна витяну дитину? В мене тільки я в зп 35к з графіком 5/2 не виростити дитину
Файно Замало
• 04 февраля в 11:58
Ответ дляЦибулька зла
Ну так и сосредоточьтесь на устройстве личной жизни. Можно попробовать мужа за границей найти. Там сейчас выбор мужчин побольше и получше.
Хочу тут, там вже пробувала, не сподобались мені
Файно Замало
• 04 февраля в 12:01
Ответ дляЗавжди мало
Я стараюся, але іноді страшно сидіти в крихітній квартирі не маючи достойного чоловіка поруч. Але ж як є, хоч не зйомне житло, вже чудово.