Анонимушка• Изменено 04 февраля 2025

Допоможіть, будь ласка з впн для віндовс 7

Терміново потрібен на декілька хвилин, треба вигрузити старий файл, не можу відкрити потрібний сайт, безкоштовний і робочий, щоб точно все відкрив, дякую! Без реєстрацій і тп.
из_под_тишка• 04 февраля 2025
браузер опера, там он есть уже автоматом
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Ответ дляиз_под_тишка
не відкриває😭
из_под_тишка• 04 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
не відкриває😭
в настройках включите
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Ответ дляиз_под_тишка
в настройках включите
Вмикаю-взагалі нічого не грузе..
natalia_vas• 04 февраля 2025
Tor Browser
Вам телефонограмма• 04 февраля 2025
Для такой винды ещё тот квест найти рабочую прогу
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Ответ дляnatalia_vas
Tor Browser
З оперою спрацює, не знаєте?
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Та отож, ще й машина на останній ладан дихає, нетбук, із старою міні версією вінди. Може хоч якісь є ідеї?..
natalia_vas• 04 февраля 2025
Працює. Це теж браузер.Скачайте , відкрийте свій файл, якщо відкриється, потім можете видалити. В мене 7 на старому комп., я тільки через тор відкрила.
Вам телефонограмма• 04 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
А хром стоит ? Поискать ещё на него ,там сразу видно станет или нет
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Ні( та я боюсь взагалі чіпати його, ото як була опера, з нею дрикаюся
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Ответ дляnatalia_vas
А він тільки через вхід в гугл акк, так, встановлюється?(
natalia_vas• 04 февраля 2025
https://www.torproject.org/ru/download/ У вас вінда 64 чи 32? Там є варіанти.
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Ответ дляnatalia_vas
Та я без реєстрацій хотіла, а він гоне через Гугл акк заходити(
Тіки намагалася інший поставити, пише-що мій процесор не підтримує пакет , що встановлюється((
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Ответ дляnatalia_vas
32й, він тільки браузером вже, так, там немає впн окремо? Він встроєний?
Намагаюсь
МГЕпаравозик• 04 февраля 2025
Оновиться до 10 вінди, це буде набагато безпечніше. Та пристрій буде працювати швидко.
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Ответ дляМГЕпаравозик
Я боюся, бо це нетбук і була якась міні-версія, щось таке, він не потягне повноцінну, як колись мені казали я сама ніколи не встановлювала , страшно))
А встановлювати впн-небезпечно? Ви маєте на увазі віруси(антивірусу тут також нема..) чи щось інше?👀
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Не вийшло з тором, хоче 10ту версію вінди😭
МГЕпаравозик• 04 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
Ну тіпу на 10 виді, вірус схопитит тяжкіже ніж на 7
Аnnеt• 04 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
З оперою спрацює, не знаєте?
Turbo VPN.
Аnnеt• 04 февраля 2025
Browsec VPN в браузер дополнение
natalia_vas• 04 февраля 2025
https://www.torproject.org/ru/download/languages/ Натиснути 32 Пробуйте
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Я навіть не знаю. А якщо я на айфоні скачаю зіп, звісно, на айфоні він не відкривається и перекину його на пошту джимейл і вже з пошти спробую відкрити, не вийде🙄
Певно ні, бо то зіп папка, а я потім не можу прикріпити з файлів зіп
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Ответ дляnatalia_vas
Не йде( пробувала, пише-10ку треба. Саме 32 тиснула для скачування
Аnnеt• 04 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
у вас хром? установите дополнение. ничего качать не нужно. Browsec VPN
natalia_vas• 04 февраля 2025
Я так зрозуміла, у вас зип папка не відкривається?
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Ответ дляАnnеt
Ні, опера стояла
Аnnеt• 04 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
Ні, опера стояла
для оперы тоже есть
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Ответ дляnatalia_vas
Так.. але до того дійти треба, бо сайт, що не відкривається у нас. Я на телефоні зіп скачала, але ж на мак він не відкривається
автор Анонимушка • 04 февраля 2025
Ответ дляАnnеt
для оперы тоже есть
Не працює, я вище писала. Взагалі не грузить нічого, коли вмикаєш. Я саме про опера впн, ви про нього?