Ласкове телятко• 04 января в 14:23

Чи є можливість зменшити об´єм системних файлів в телефоні?

На мій погляд їх просто дуже дофіга. Телефон зависає іноді на півгодини, доводиться весь час видаляти, а потім встановлювати потрібні додатки. Можна якось зменшити об´єм системних файлів? Чи у вас теж вони багато місця займають?
Кому не важко, подивіться, будь ласка, скільки об´єму у Вас займають система і системні файли?
Можливо ще хтось підкаже, як зменшити їх об´єм? Чистка пам´яті проблему не вирішує(((
Ласую колобками• 04 января в 14:26
Кеші фейсбуків тіктоків іншої нечесті почитріть
А ще відключить автооновлення як додатків так системи
І повидаляйте додатки якими не користуєтися
Репетиторша• 04 января в 14:27
у меня система занимает 13 гб, системные файлы 8,8 гб. выше правильно написали, сделайте, как там советуют. ну на крайняк можно сбросить на заводские
Иванка Бур• 04 января в 14:40
Ответ дляЛасую колобками
Все б нічого, але після неоновлення система починає некоректно працювати.
Ласую колобками• 04 января в 14:52
Ответ дляИванка Бур

В жодному телефоні не оновлювалась в мене система, телефонами користують 3-5 років
А додатки оновлюю тільки в ручну і тоді коли вини начинають некоректно працювати/тупити...а поки воно просто кричити що доступне оновлення я то ігнорю...і все літає в мене
Оновлення зло
Чеширская кошечка• 04 января в 14:58
редмі взагалі тормознуті смартфони, дешево-сердито.
якось витратила 2 години - видалила все непотрібне, заборонила оновлення, закрила всі доступи всім програмам - щоб не посилали звіти і не записували, і так вивільнила 1.2 Гб.
але то робота.
можете пошукати відео - я по якомусь дивилася і робила послідовно всі пункти.
автор Ласкове телятко • 04 января в 15:06
Ответ дляЛасую колобками
Фб, інсту видалила, в фб заходжу тільки через браузер, інсту не можу вже відновити. Убер видаляю після кожної поїздки. Вайбер потрібен 24/7, просто видаляю всі медіа. Всі інші додатки також потрібні майже кожен день. І вони займають не так багато місця. Системні файли - це проблема.
Дякую за відповідь!
автор Ласкове телятко • 04 января в 15:07
Ответ дляИванка Бур
Оновлюю приблизно раз на тиждень, бо дійсно виникають проблеми.
автор Ласкове телятко • 04 января в 15:08
Ответ дляРепетиторша
До заводських не ризикую, бо не зможу потім все відновити.
Пушка заряджена• 04 января в 15:09
Всегда сразу надо отключать обновления, как только купили. Будет периодически бухтеть, что хочет обновиться, но хотеть не вредно)
автор Ласкове телятко • 04 января в 15:13
Ответ дляЧеширская кошечка
але то робота.
Ну от і я все заборонила, а в решті отримала лише стрес, бо телефон завис після списання коштів і я не могла відслідкувати прибуття таксі, коли запізнювалась до лікаря.
Теоретично, можна видалити непотрібні системні файли, тільки не знаю, як, бо вони сховані.
Репетиторша• 04 января в 15:15
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую за відповідь!
запустите глубокую очистку и посмотрите, что еще можно удалить
автор Ласкове телятко • 04 января в 15:24
Ответ дляРепетиторша
В тому й справа, що видаляти пропонується тільки додатки, а вони мені потрібні щодня, бо всі пов´язані з роботою, або таке як таксі, то я в клініку не можу запізнюватись, а відновлення забирає багато часу, теж не вихід. Видаляю через день додатків на 1.5 гб, системні файли зменшуються в об´ємі на 500 мб, потім встановлюю все заново, бо воно потрібне, але по черзі, бо на всі пам´яті не вистачає. Щоб щось потрібне встановити, потрібно щось потрібне видалити. І я не розумію, чому так багато системних файлів на такий невеликий об´єм системи і додатків(((
автор Ласкове телятко • 04 января в 15:26
Ответ дляПушка заряджена
То він без оновлення сильно тупить і деякі опції не працюють, або просто глючить.
Пушка заряджена• 04 января в 15:27
Ответ дляЛаскове телятко
Обновление системы, а не приложений. Вы же обновляли систему и не раз.
Пушка заряджена• 04 января в 15:30
Ответ дляЛаскове телятко
Поищите там еще в настройках, что это за файлы могут быть, это обновления или может какая-то синхронизация где-то включена или еще что-то.
Пушка заряджена• 04 января в 15:32
У вас система 7 Г всего, а системный файлы это может быть скрытый кеш, куки и др. фигня, ищите где весь этот мусор. Либо это все ваши обновления...
Чеширская кошечка• 04 января в 16:09
Ответ дляЛаскове телятко
дозволи не всі, а непотрібні, де потрібні - там не чіпати.
я мала на увазі - дозволо системним програмам збирати дані про помилки, або дозвіл записи камери, такого типу
автор Ласкове телятко • 04 января в 16:57
Ответ дляПушка заряджена
Шукаю вже майже півроку, бо раніше було більше додатків і 17 гб системних файлів. Прихований кеш не показує. Видаляю тільки те, що видно, але це не покращує ситуацію.
Пушка заряджена• 04 января в 17:04
Ответ дляЛаскове телятко
Значит это обновления андроида. Надо было выключить сразу его, обновления системы. А так уже все только поставить карту памяти и перекинуть все что не системное туда.
Репетиторша• 04 января в 18:19
Ответ дляЛаскове телятко
телегу чистили? она, тикток и ютуб очень много жрут. не сами приложения удаляйте, а только их данные, загрузки. зайдите в настройки и удаляйте там все. ну и хранящиеся файлы: фото в галерее, видео, файлы в загрузках смотрите, все лишнее удаляйте
автор Ласкове телятко • 04 января в 19:13
Ответ дляРепетиторша
Тг чищу щодня, тік току у мене немає, а як почистити ютуб? Шукала в налаштуваннях, але йде переадресація на сайт через браузер, а воно не чистить застосунок, тільки історію видаляє. І ще не знаю, як почистити гугл хром, там мабуть також дофіга пам´яті забито, але не бачу в налаштуваннях очистку кешу.
Ответ дляРепетиторша
автор Ласкове телятко • 04 января в 19:14
Ответ дляПушка заряджена
Воно все приховане, я його не бачу ні з телефону, ні з комп´ютеру.
автор Ласкове телятко • 04 января в 19:15
Ответ дляПушка заряджена
А як додатки перекинути?
Пушка заряджена• 04 января в 19:15
Ответ дляЛаскове телятко
А режим разработчика у вас включен? В проводнике может видно что куда?
автор Ласкове телятко • 04 января в 19:17
Ответ дляПушка заряджена
Зараз гляну.
Пушка заряджена• 04 января в 19:20
Ответ дляЛаскове телятко
В истории браузера куки там история и т.д..
автор Ласкове телятко • 04 января в 21:26
Ответ дляПушка заряджена
Не знайшла. Вже завтра колупатимусь в ньому, очі болять.
Репетиторша• 05 января в 00:49
Ответ дляЛаскове телятко
насчет хрома, заходите в сам браузер - настройки - история - удалить за все время и ставьте там все галочки, кроме паролей если их не помните. ютуб через список приложений смотрите в настройках телефона, если есть функция очистить кеш приложения, выбирайте ее
автор Ласкове телятко • 06 января в 23:36
Ответ дляРепетиторша
Історію в хромі не зберігаю, але там зберігається кеш. Чомусь зникла опція почистити майже на всіх додатках. Телефон пише: немає інформації і кнопка почистити неактивна. Через налаштування виходить почистити тільки сторонні додатки. В них теж пише кеш 0, але після чистки об´єм трохи зменшується. Поки була ця опція, було видно, що найбільше кеш забитий саме в гугл, хром і гугл-мапах. Тепер ці додатки ніяк не можу почистити і не бачу, скільки вони займають місця.