Анонимушка• Изменено 04 февраля 2025
Допоможіть, будь ласка з впн для віндовс 7
Терміново потрібен на декілька хвилин, треба вигрузити старий файл, не можу відкрити потрібний сайт, безкоштовний і робочий, щоб точно все відкрив, дякую! Без реєстрацій і тп.
спальное место• 04 февраля 2025
Ответ дляМГЕпаравозик
Оновиться до 10 вінди, це буде набагато безпечніше. Та пристрій буде працювати швидко.
Ви реально вважаєте що якщо в автора ЦП що підтримує 32 біт, то комп можливо оновити до 10 вінди??? А через душ у вас подзвонити теж можна?
спальное место• 04 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
Не працює
Поставити в налаштуваннях впн іншу країну (я про вбудований впн опери)
Для хрома доповнення Протон ВПН є, але я не знаю що в нього із сумісностями до старих ОС
спальное место• 04 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
Я навіть не знаю. А якщо я на айфоні скачаю зіп, звісно, на айфоні він не відкривається и перекину його на пошту джимейл і вже з пошти спробую відкрити, не вийде🙄
Певно ні, бо то зіп папка, а я потім не можу прикріпити з файлів зіп
А чому айфон не відкриє архівну папку? Вдасне відкрити точно зможе. Не зможе встановити прогу якщо вона в архіві. Окрім того ви ьу саму папку і з компа відкриєте. У вас щось все в кучу і впн і айфон і архів...
Планшетница• 04 февраля 2025
Ответ дляиз_под_тишка
браузер опера, там он есть уже автоматом
он стал платным
Планшетница• 04 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
Та я без реєстрацій хотіла, а він гоне через Гугл акк заходити(
Тіки намагалася інший поставити, пише-що мій процесор не підтримує пакет , що встановлюється((
Zen Mate
из_под_тишка• 04 февраля 2025
Ответ дляПланшетница
он стал платным
у меня бесплатный, ничего не плачу
Анонимушка
• 04 февраля 2025
Ответ дляспальное место
Дякую, спробую, бо вчора вже проксі ставила, видаляла з зусиллями, все-одно не пішло.
Анонимушка
• 04 февраля 2025
Ответ дляспальное место
В мене ссиль на зіп папку на пошті на ʼневідкриваємийʼ у нас без впн ресурс. Бо важкі файли там, автоматом при відправці ссиль сформувалась колись. Тобто, папка не архівна на телефоні. Я з нормальним впн на айфоні скачала цю папку, але вона не відкривається, відправити її джимейлом на джимейл не можу, не приаттачує папку. Тобто, як я розумію, єдиний вихід, на віндовс поставити впн(бо то старенький нетбук 32, із 7 віндою) й спробувати, але нічого із рекомендованого людьми не ставиться, тобто, ставиться, та не відкривається…( ну бо, система не сумісна, мабуть. Десь так і пише.
Анонимушка
• 04 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
1111 warp
Теж Не працює, не сумісно((