Анна-4c48• 04 февраля в 13:23

Який вершковий сир можна та краще взяти у супермаркеті для десертів?

Порадьте, будь-ласка, який вершковий сир можна та краще взяти у супермаркеті для приготування крем-чізу чи чізкейку, щоб без солі, якщо можна конкретні марки, фото/скрін. Дякую)
rainbow2018• 04 февраля в 13:33
Частіше за все купую ці
https://silpo.ua/product/syr-piatnica-twoj-smak-ve...
https://silpo.ua/product/krem-syr-hajdu-salifornia...
LenakaBro• 04 февраля в 14:27
Я беру філадельфію.
AnyaSkazka• 04 февраля в 14:43
Приготуйте самі. Пакет кефіру заморозити. Розморозити на друшляк у з марлею, максимально віджати, завернути в марлю і під прес в холодильник на ніч. Прекрасний сир без ніяких домішок
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 15:44
Ответ дляAnyaSkazka
Єдиний мінус - кислий
natamala• 04 февраля в 16:36
Ответ дляAnyaSkazka
Робила так ці сметаною. З´явився в сирі неприємний присмак- сметана була нормальною. Пробувала декілько раз - не сподобалось
автор Анна-4c48 • 05 февраля в 09:10
Ответ дляLenakaBro
Я беру філадельфію.
А вам не заважає, що вона присолена?
автор Анна-4c48 • 05 февраля в 09:12
Ответ дляAnyaSkazka
Я робила так. Для намазки на хліб, як на мене ок, особливо якщо додати кріпчик та трохи солі, але для десертів не те.