Забрызжу ядом• 04 февраля в 22:27
В якому віці у вас був перший секс? І які відчуття були?
Кишмишная Мая• 05 февраля в 00:17
в 18. в принципе неплохо. особой любви к нему не было, просто нравился.
Секс люблю ))
Розбещена цяточка• 05 февраля в 14:13
У 18 років і все було супер. Класний, чуттєвий і розуміючий партнер.
Яжемать Мне можно• 05 февраля в 18:25
Ответ дляРозбещена цяточка
У мене теж в 18, але навпаки, партнер як потім з’ясувалося, був трохи брутальним і недостатньо уважним, тому відбив надовго бажання чуттєвого сексу, навіть після одруження.
Яжемать Мне можно• 05 февраля в 18:25
Ответ дляLena_Iva
В 14, не по собственному желанию. Больно и мерзко.
А як зараз у вас з бажанням?