Покорительная• 06 февраля в 10:13

Порадьте бутербродницю-вафельницю до 4000 грн

Переважно для лавашу, бутербродів, і щоб вафлі робити. Яка має бути потужність? Придивляюся на таку, нормальна чи ні?
Крихітка на всі• 06 февраля в 10:14
РАДИЛи дешеву з аврори..була тема
Марафетчица• 06 февраля в 10:15
прям любую можно, в районе 1000-1500
автор Покорительная • 06 февраля в 10:22
Ответ дляМарафетчица
прям любую можно, в районе 1000-1500
Дякую, а наприклад кільця кабачків, шампіньйони, перець теж можна там загрилювати?
Красота неземная• 06 февраля в 10:24
Чим вища потужність, тим швидше готується
Ane4ka-9cee• 06 февраля в 10:27
В мене ось така, насадки як у Вас на фото. Користуюсь часто, в основному гриль насадки, для шаурми, булочки для бургерів підсмажити, бутерброди, вафлі солоні. Нарікань жодних, пластини антипригарні, за 3 роки покриття на місці
Марафетчица• 06 февраля в 10:27
Ответ дляПокорительная
если есть пластинки для гриля - можно
Ane4ka-9cee• 06 февраля в 10:28
Ответ дляПокорительная
Не потягне потужність, я смажила перець в Тефалі, то хв 15-20 це зайняло. Кабачки більш варені вийдуть за цей час
сладкий_ноябрь• 06 февраля в 12:05
Ответ дляМарафетчица
прям любую можно, в районе 1000-1500
Не будь-яку.
В дешевої злазить покриття мега швидко.
сладкий_ноябрь• 06 февраля в 12:13
Автор, все дешеві пофарбовані.
Якщо не викинула схоже гівно, зроблю
Вам фото, щоб ви розуміли про що я.
Тому от якісна й буде коштувати близько 3500-4000. Там зйомці панелі будуть типу чугунні, до них нічого не буде приставати, вони не бояться подряпин, вічні.
сладкий_ноябрь• 06 февраля в 13:49
От різниця між якістю і відсутністю
Прилипати почала страшно. І почала відставати фарба.
сладкий_ноябрь• 06 февраля в 13:50
А цій роки 3-4
Як нова
Зйомці панелі.
автор Покорительная • 07 февраля в 10:10
Ответ дляAne4ka-9cee
Купила таку, як у вас. Поки пробувала робити лаваш з начинками, сендвічі- усім задоволена. На вихідних ще вафлі зроблю