Не їм після шостої• 06 февраля 2025
Чи є у вас знайомі, які назвали дітей незвично або навіть дивно?
Цікаво, які це імена?
Та_шо_ж_таке• 06 февраля 2025
У батька на роботі був колега Річард Іванович. У знайомих доньки Зоряна та Єсенія. Є знайомі, у яких сини Єлісей, Вересай. Ну і добре знайома родина з трьома синами: Елвін, Леон(ард) та Еней - всі Олександровичі)))
Леді Душка• 06 февраля 2025
Леонард, Люсьєн, Северин, дівчинка Маріон. Імена не дивні, але незвичні для України.
Леді Душка• 06 февраля 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
О, зі мною працював Річад Васильович, йому зараз вже під 70 напевно
Раздражевская• 06 февраля 2025
Ответ дляНе пириживай
А я саме дивне чула ім´я Меліса
Девочка в Киеве на Оболони? Мама Оксана?
Раздражевская• 06 февраля 2025
Мне самое необычное попадалось Оленка. Именно так, как уменьшительное)
Бачу_майбутнє• 06 февраля 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А якщо брати дивні імена з минулого то:
Сніжана
Анжела
Дуня
(Це мої однокласниці, їм по 33 роки)
Сніжана
Анжела
Дуня
(Це мої однокласниці, їм по 33 роки)
Видимо я знаю вашу Снежану 33 года)))
Замечательный светлый человек)))
ЦібаФу• 06 февраля 2025
Имена обычные, но сейчас несколько непривычные уже - дети 10 лет Людмила и Геннадий.
Алгонавт• 06 февраля 2025
Эмилия, Кристиан и Рианна - это в одной семье, фамилия самая обычная на -ов/-ова
Снежана, Ярина и Прохор
Лада
Аскольд
Снежана, Ярина и Прохор
Лада
Аскольд
Не пириживай• 07 февраля 2025
Ответ дляРаздражевская
Ні, в Кривому Розі теж є.
Паспортний стіл• 07 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В знайомої Фема - донька
Я ту прочитала про имя Лепестина )))
После этого меня уже мало чем удивишь.
сладкий_ноябрь• 07 февраля 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Я ту прочитала про имя Лепестина )))
После этого меня уже мало чем удивишь.
Нормальне імʼя
Краще ніж Настя наприклад
Тролю як можу• 08 февраля 2025
Колись давно знала, не дивні, а просто для мене були не звичні імена Бернгард-дідусь, Бруно-син, Ріхард-онук, прізвище гарне, і імена їм всім панували.
chika_trend• 21 февраля 2025
Син якось лежав у лікарні 4 роки тому, то в палаті разом з ним був хлопчик на ім´я Бріліант💎