Не їм після шостої• 06 февраля 2025

Чи є у вас знайомі, які назвали дітей незвично або навіть дивно?

Цікаво, які це імена?
Латвийские_Номера• 06 февраля 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Сестры Милана и Барселона
Барсе не пощастило
Латвийские_Номера• 06 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
близнецы Асклепий и Психей
Обом не пощастило
Единорог_помог• 06 февраля 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Барсе не пощастило
Милане тоже
БезВзяток• 06 февраля 2025
Виталина
Дарьяна
Елисей
Зоряна
Пацелуйнитуда• 06 февраля 2025
Теодора, Юхина
Вишневий цвіт• 06 февраля 2025
Ответ дляБува і таке
теж польське, Львівщині/Івано-Франківщині звичне, бо воно присутнє, особливо в змішаних сім’ях
Аа, ну мы в Днепре, у нас больше не встречала такое имя
Хочу на Балі• 06 февраля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Скоріш за все. Але я жодного разу не чула щоб її називали якось інакше ніж Стєша
Моя прабабуся була Євдокія, але всі завжди її називали Доня
классно. у нас Дуня. или Дуся называют.
Дівчина заглядєніє• 06 февраля 2025
Ответ дляБелочкой зови
Віруючі знайомі. Імена біблійні, вживу не зустрічала взагалі, тільки в кіно про монахинь)
В мене є знайомі ортодокси, в них дівчатка Хая-Мушка та Сімха
Дівчина заглядєніє• 06 февраля 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Я теж з Дніпра. В нас проте інші незвичні імена можна почути, особливо по суботах в районі Шолом-Алейхема )))
Латексне альтер ЕГО• 06 февраля 2025
Мар’ян (не дивне, просто незвичне для центрального регіону)
Аделіна
Сімона
Алісія
Аарон
В кого тако було• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Для мене найдивнішим було, коли подруга назвала дочку Зоя... Я навіть не знаю, таке маленьке, а вже бабця (я звісно мовчу і не коментую).

Зате троє інших знайомих назвали дочок Софіями (мабуть щось в родбудинках розпиляють по витяжці). Як інакше пояснити ці масові хвилі Анастасій, Злат, Софій, Міланок?
Зоя - прекрасне міжнародне ім´я.
Я хотіла назвати доньку Зоя або Лідія, дуже подобається.
Латексне альтер ЕГО• 06 февраля 2025
А якщо брати дивні імена з минулого то:
Сніжана
Анжела
Дуня
(Це мої однокласниці, їм по 33 роки)
Вишневий цвіт• 06 февраля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
О, да)))))
ОйЙой• 06 февраля 2025
В Украине у знакомых Аристарх. Сейчас мы в Европе. У дочки в саду есть близнецы одного зовут Брюс, другого Ли
В кого тако було• 06 февраля 2025
З незвичних імен знаю Діоміда (зараз років 10-11 йому), Феміду (2 роки), Катерину-Мішель (21), Нелли-Мері-Анну (16).
З прикольних - Іісус та Енджел, але не в Україні.
Амбасадор щастя• 06 февраля 2025
Дочь назвала адель
Просериарила молодость• 06 февраля 2025
Танаміка...
Латвийские_Номера• 06 февраля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Милане тоже
Мілан повно. А Барса і Псіхей - то ексклюзивно. Бідні діти, батьки їх зовсім не замислились про те що їх дітей у нашому напівдикому суспільстві, принаймні у школі точно будуть дражнити.
Знала у дитинстві (40 років тому) дівчинку Карлу, ох і цькували її через ім´я, обзивали мамою Буратіно. Капець, а дівчина була хороша, плакала і казала що змінить ім´я як подорослішає
Латвийские_Номера• 06 февраля 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Дочь назвала адель
Знаю одну Адель, їй 52 і 2 Аделін, вони ще маленькі
Дрібка щастя• 06 февраля 2025
Аглая
Афродита
katenka_• 06 февраля 2025
Мишель и Оскар
Для отчества им достался папа Руслан
все по ГОСТу!• 06 февраля 2025
Есения.
Я не тону• 06 февраля 2025
Ответ дляБува і таке
молдовське ім’я. У них поширене, у нас на Буковині теж, що й зрозуміло, бо сусіди
Киянка. Батьки і бабусі з дідусями теж.
Ім´я незвичне просто.
Джонсонюк• 06 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
близнецы Асклепий и Психей
Як ви запамʼятали?
Ane4ka-9cee• 06 февраля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Фелікс
Я знаю вже дорослого чоловіка на ім’я Фелікс. Дуже дивно було чути таке ім’я в нашому дитинстві
Дрібка щастя• 06 февраля 2025
Ответ дляПупуговка
Бабцю звали Кіма - комуністичний інтернаціонал молодьожі. Її мама була заядлою комуністкою, за що й отруїли всю палату рожениць. Бабусі було 2 дні всього.
У мамы в школе была подружка Фортуна, она мне часто про нее рассказывала. Я как-то спросила, почему ее назвали таким странным именем. Оказалось, что ее звали Дуня (Евдокия), но она свое имя очень не любила, поэтому все ее звали по фамилии - Фортуна
Ane4ka-9cee• 06 февраля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ще згадала що є знайома дівчинка Стєша та чула як кликали на вулиці дівчинку Агафію
Є в доньки подруга Агнія, напевно теж дивне імʼя, але я так вже звикла, що мені воно звичайним здається. Навіть не одразу згадала
Стєша-це Стефанія, знаю таку дівчинку
Пупуговка• 06 февраля 2025
Ответ дляДрібка щастя
Це більш позитивна історія 👍
Ane4ka-9cee• 06 февраля 2025
Оскар, Мартін
Вапщета• 06 февраля 2025
Таніта, Євлалія,Едіта