Не їм після шостої• 06 февраля 2025

Чи є у вас знайомі, які назвали дітей незвично або навіть дивно?

Цікаво, які це імена?
Нічна ненажера• 06 февраля 2025
Платон
Ненька наша• 06 февраля 2025
Леонард. По батюшке Атремович.
Я не тону• 06 февраля 2025
Ауріка, 10 років
Вишневий цвіт• 06 февраля 2025
Ядвига, я не поняла, если честно
Доставучая• 06 февраля 2025
Прохлада. Найдивніше, що я зустрічала
Я-ваш шанс• 06 февраля 2025
Для мене найдивнішим було, коли подруга назвала дочку Зоя... Я навіть не знаю, таке маленьке, а вже бабця (я звісно мовчу і не коментую).

Зате троє інших знайомих назвали дочок Софіями (мабуть щось в родбудинках розпиляють по витяжці). Як інакше пояснити ці масові хвилі Анастасій, Злат, Софій, Міланок?
Ненька наша• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс

О да, у меня 3 коллеги назвали дочерей Софиями.
Я не тону• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс

Фу на вас.
Паратруперсупер• 06 февраля 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Сестры Милана и Барселона
о, у знакомой дочки Вивьен и Верона
НаливайКа• 06 февраля 2025
Ной, Етель, Рута, Міхаліна, Кая. Вважаю що чим більше різних імен- тим краще.
Україна наше все• 06 февраля 2025
Дівчинка - Еліс. Хлопчик - Платон. Там двійнята Марк і Платон, я все думаю, що їм треба третій братик Арістотель, або Сократ)
Белочкой зови• 06 февраля 2025
Віруючі знайомі. Імена біблійні, вживу не зустрічала взагалі, тільки в кіно про монахинь)
Дівчина заглядєніє• 06 февраля 2025
Ляля (дивно) та Єсенія (незвично)
Chaterbox• 06 февраля 2025
У сеседей дочь Забава
Дівчина заглядєніє• 06 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Самсон
Лея
Квітка
Тім
Марцеліна
Акім
Якуб
В класі у доньки Аким, рідке імʼя, але не дивне.
Дівчина заглядєніє• 06 февраля 2025
Ще згадала що є знайома дівчинка Стєша та чула як кликали на вулиці дівчинку Агафію
Є в доньки подруга Агнія, напевно теж дивне імʼя, але я так вже звикла, що мені воно звичайним здається. Навіть не одразу згадала
Пупуговка• 06 февраля 2025
Бабцю звали Кіма - комуністичний інтернаціонал молодьожі. Її мама була заядлою комуністкою, за що й отруїли всю палату рожениць. Бабусі було 2 дні всього.
Ядвига Юсьлегко• 06 февраля 2025
Еван (увесь час хочу назвати Ейвон, стримуюсь). Орфей ще є у знайомих.
Дівчина заглядєніє• 06 февраля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Орфей про Оріфлейм не нагадує 🙈 ну якщо той Ейвон
Ядвига Юсьлегко• 06 февраля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Стєша зазвичай це Стефания.
Бува і таке• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ не тону
Ауріка, 10 років
молдовське ім’я. У них поширене, у нас на Буковині теж, що й зрозуміло, бо сусіди
Не пириживай• 06 февраля 2025
Ответ дляДоставучая
Прохлада. Найдивніше, що я зустрічала
А я саме дивне чула ім´я Меліса
Хочу на Балі• 06 февраля 2025
жофрей. двойняшки энрико семенович и мадонна семеновна. всем уже за 40. так что и раньше чудили.
Марс атакует• 06 февраля 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Сестры Милана и Барселона
У сына в лагере был друг Милан.
У подруги сын Ермолай.
Знаю ещё девочек знакомых, Ансолина и Квитана.
Дівчина заглядєніє• 06 февраля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Стєша зазвичай це Стефания.
Скоріш за все. Але я жодного разу не чула щоб її називали якось інакше ніж Стєша
Моя прабабуся була Євдокія, але всі завжди її називали Доня
Бува і таке• 06 февраля 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Ядвига, я не поняла, если честно
теж польське, Львівщині/Івано-Франківщині звичне, бо воно присутнє, особливо в змішаних сім’ях
Ядвига Юсьлегко• 06 февраля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ні, Оріфлейм довше слово
Не пириживай• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс

А чому не можна бути багатьом Софіям чи Міланам? Раніше он купа Наташа та Тетянок була, і нічого, живуть же якось.
Бува і таке• 06 февраля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
А мою - Дуся)
ЗабежАЛОЧКА• 06 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Самсон
Лея
Квітка
Тім
Марцеліна
Акім
Якуб
Я теж знаю Самсона