Тримаю свічку• 06 февраля в 20:48
Де вам набільш подобаться в регіоні Кемера?
Яку з намистин-містечок вибрати краще ? Текірова , Бельдібі, Гейньок та інші?
Що полюбилося вам?
ШанельКуКу• 06 февраля в 20:51
Текірова - вода бірюзового кольору. Бельдібі, початок - дуже гарні гори, які прям нависають над тобою.
Тихомандражная• 06 февраля в 20:51
Природа в бельдиби, но пляжи жуть, булыжники, нет захода с берега. И сам Кемер, горы близко, есть где погулять, красивая водичка, заход в море песня. Поэтому выбор за Кемером
Заместитель Анонима• 06 февраля в 21:21
Выбираю отель, а не регион , в Кемере не нашла хороший отель
В шоколаде• 06 февраля в 21:30
Текирова, конечно, Чамьюва. Только не Гейнюк-он реально попахивает
Турагенція Tourdream• 06 февраля в 21:50
Природа у всьому кемерському регіоні гарна. Але, як на мене, найпривабливіші Белідібі, Гейнюк, Текірова.
Кемер-місто підійде для тих, кому важливо бувати за територією готелю. Більш цікаві готелі все ж такі знаходяться не у місті, а саме у сусідніх селищах.
Тримаю свічку
• 06 февраля в 23:44
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую за відгук Бачу ви працюєте в турагенціїї
Порадьте який краще вибрати готель із цих:
Nirvana Mediterranean Excellence 5*
чи NIRVANA DOLCE VITA ?
Nirvana Mediterranean Excellence 5*
чи NIRVANA DOLCE VITA ?
Турагенція Tourdream• 07 февраля в 08:07
Ответ дляТримаю свічку
Nirvana Mediterranean Excellence 5*
чи NIRVANA DOLCE VITA ?
Nirvana Mediterranean Excellence 5*
чи NIRVANA DOLCE VITA ?
Вибір складний, я бувала в обох готелях, оби два гарні, зі своїми фішками.
Але мабуть все ж такі Дольче Віта виграє у плані місця розташування, території. Місце нереально класне, дуже мальовнича бухта, захищена мисом, велика територія у лісі. Плюс, багато різних фішок - зоопарк, аквапарк, унікальний ресторан-маяк, прогулянковий мега-катамаран.
До сезону 2025 у готелі проходить суттєва реновація, як у номерному форді, так у зонах загального користування.
Єдиний нюанс, який би я враховувала у цьому готелі - це вибір номерів.
Найкращі номери розташовано у головному корпусі. Номери клуб, особливо ті, шо розташовано подалі у лісі мають свої нюанси.
Детские_Будут?• 16 февраля в 05:02
Ответ дляТурагенція Tourdream
А як в нього з пляжем? Реально з берега заходити? Камінці не великі?
Турагенція Tourdream• 16 февраля в 07:14
Ответ дляДетские_Будут?
Пляж у готелях дуже довгий та вхід до моря є різний. Найкраща ділянка ближче до мису, у секторі, де встановлено кабани. Там суміш дрібної гальки та песку, комфортний захід.
А так по загальній довжині пляжу трапляються місця й з великими камнями.
Тримаю свічку
• 16 февраля в 16:37
Ответ дляТурагенція Tourdream
А ті кабани ж платні? Скільки коштують? Чи вони для окремої категорії туристів?
Турагенція Tourdream• 16 февраля в 17:37
Ответ дляТримаю свічку
Кабани платні, їх є декілька видів, від 100 євро в день, для усіх бажаючих.
Тримаю свічку
• 16 февраля в 17:40
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую
Детские_Будут?• 17 февраля в 08:46
Ответ дляТурагенція Tourdream
Ну, тією ділянкою пляжу всі ж можуть користуватись?
Турагенція Tourdream• 17 февраля в 09:13
Ответ дляДетские_Будут?
Так, звичайно, увесь пляж загального користування.