Папобус• 07 февраля в 04:26

Лікування зуба

Підскажіть будьласка ,карієс ,чистка каналів і поставили пломбу .Але сильно болять і запалені ясна .Уже тиждень після чистки каналів .І відає біль в вухо .Біль почав віддавати в вухо .Що це може бути
ИНЬэтовамниЯНЬ• 07 февраля в 04:29
Сходите к стоматологу.
Кукарачка• 07 февраля в 04:33
А нашо канали чипали, як там карієс, а не пульпіт?
Как_б_не_так• 07 февраля в 06:31
В мене таке було, після того як запломбували канали, довго було запалення, ходила до іншого лікаря, робила знімок - все добре зробив перший лікар. Порадили мазати метрогіл дента гелем. І пройшло
Але я так зрозуміла, що можуть недочистити канал і там знову може бути запалення. Так що незволікайте і сходіть до лікаря
Заздрість то погано• 07 февраля в 07:38
Ответ дляКак_б_не_так
Долго проходило воспаление? Долго метрогилом мазали? У меня сейчас так, к врачу ходила, говорит пройдёт, канал запломбирован хорошо, но зуб побаливает и десна над ним
Как_б_не_так• 07 февраля в 07:45
Ответ дляЗаздрість то погано
Ні, не довго. Дня 3 чи 4ри, але по декілька разів на день, гель добре біль знімав, в мене ще й горло з тієї сторони боліло, то я бризкала Фортезою, і ще вранці і ввечері Лакалутом полоскала, він мені теж трішки біль знімав. І вухо капала. Ппц, я думала в мене там вже запалення в мозку, все так боліло. Я навіть чату gpt показувала знімки, бо не вірила лікарям. Але таки пройшло)))
Малинка• 07 февраля в 08:34
Сходите к другому стоматологу, сделайте по новой снимок. Может и десна боль давать, пусть ультразвуком пройдут ну или таки зуб могли недопломбировать или наоборот сильно выйти за полость канала. У меня атипичный зуб был и было не 3 а 4 канала, один из которых был ответвлением еще и кривым и на простом снимке не виден, пока нашли в чем дело неделю на стенку лезла, а у мужа стоматолог конкретно за канал пломбировочным материалом вышла, пока не перепломбировали, зуб болел.