Помогалочка• 07 февраля 2025
Міжкімнатні двері - зі склом чи без?
Вибираю міжкімнатні двері в новобудову. Колір білий, фактура під дерево. Але не можу визначитися - брати суцільні чи з вертикальними скляними полосками. Якщо скло - то біле матове чи чорне? В принципі скло зручно, видно, коли санвузол зайнятий, але суцільні мабуть естетичніше і завжди будуть виглядати актуально. Які б ви обрали?
Заставляличка• 07 февраля 2025
Ответ дляОтжигающая
у мене зі склом, як буду міняти двері - лише суцільні. Бісять зі склом. Не відчуваю себе в затишку, не можу розслабитись
В мене так само. Особливо жахливо с спальнях, коли хтось не спить, я а сплю - бісить ця полоска зі світлом...
Витворунка• 07 февраля 2025
Я теж противниця, і мене дивує, що ніхто не згадав за шумоізоляцію. Ви ж чутимете кожен шорох, особливо якщо дім панельный/керамзит
Альдебаран• 08 февраля 2025
Я б поставила у санвузол з невеличкою вставкою скла. І з склом у мене двері на кухню - денне світло через них потрапляє в коридор, що дуже зручно, особливо коли вимикали світло. В спальнях без скла.
Помогалочка
• 08 февраля 2025
Ответ дляВитворунка
Глухі двері негерметичні теж, тому в плані звукоізоляції не думаю, що є різниця
Бабуся мороз• 07 марта 2025
якщо б я зараз робила ремонт, то ні за що не поставила б зі склом. В залежності від дизайну ремонту поставила б глухі без нічого, або, якщо б звісно було купа грошей, то тільки в зал поставила двійні зі склом, прикріпляю фото.
Помогалочка
• 07 марта 2025
Ответ дляБабуся мороз
Вже поставила. Вибрала з чорним склом. Подобаються
Бабуся мороз• 07 марта 2025
Ответ дляПомогалочка
Покажіть будь ласка фоточку)
Помогалочка
• 07 марта 2025
Ответ дляБабуся мороз
Покажіть будь ласка фоточку)
Зараз не вдома. Але модель Корфад Флоренс ФЛ-03 білі з чорним склом