ВундерКИНГ• 07 февраля в 16:32

Страйп-сатин

Дівчата, питання по постільній білизні.
Чи може комплект двоспальний зі страйп-сатину (100% бавовна) коштувати 1500 грн?
Чи взагалі розповсюджені підробки під цей матеріал синтетичні?
Якщо у вас є комплекти з страйп-сатину, розкажіть, як вони вам?
parele• 07 февраля в 16:37
Не может.
Нормальный страйп-сатин от 3 тыс.
4есотка• 07 февраля в 16:39
Я купую якісну тканину і шию сама. Там просто прямі строчки- роботи на пару годин. Зато дешевше і під мої розміри
Гитта Ягг• 07 февраля в 16:43
Он не дешевый, но сколько стоит сейчас я не могу сказать. Зайдите на Ярослав, у них там было белье для гостиниц и др, сатин-страйп в полоску, вот ниже их цен быть не может.
Белье крепкое, но в использовании мне не нра, эти полоски они более цупкие на ощупь. Мне норм сатин-жакард.
Точная копия плова• 07 февраля в 17:27
Мені щось подібне подарували, теж страйп-сатин. Фігня повна. Знаю, що не дорогий - через пару місяців повно катишок і електризується, іскри летять. Тому якщо 1500 це вартість повного комплекту - то полюбому є в складі синтетика. Нормальний сатин стільки коштувати не буде