Моська-слон• 17 ноября 2025

Дівчата хто відповість по своєму досвіду? Чи бувають знижки на ялинки

До чорної пʼятниці ?
Хочу ялинку,варто чекати знижки чи ні?
Ялинка туди я хочу дорога,вирішила зачекати.
Але вже чекаю місяць )))
Хитрушка-чекушка• 17 ноября 2025
Ні. Бо це сезонний товар.
Хитрушка-чекушка• 17 ноября 2025
Знижки можуть бути в січні-лютому
Сегодня сержусь• 17 ноября 2025
После нг бывают
автор Моська-слон • 17 ноября 2025
Дякую)
Тоді оформляю ))
Топтунша• 17 ноября 2025
Після Нового року.
Була на одному виробнициві то там був уцічений товар. Але в інтернеті вони такі не продають
Да Щас же• 17 ноября 2025
В августе сентябре надо было покупать
В в прошлом году так купила были скидки на 1000 дешевле взяла, потом отслеживала они подняли цены и игрушки новогодние точно так в инете заказала
Сон і дрімота• 17 ноября 2025
Летом брала, значительно дешевле. А в сезон какой им резон дешево продавать?
автор Моська-слон • 17 ноября 2025
Ответ дляДа Щас же
В августе сентябре надо было покупать
Смотрела в сентябре, дешевле не было)
Да Щас же• 17 ноября 2025
Ответ дляМоська-слон
Смотрела в сентябре, дешевле не было)
Я в инсте покупала
Milkis• 17 ноября 2025
Ми недавно купили в Інсті. 2,1 м за 5800 грн. Безкоштовна доставка (16 кг). Дуже пишна, я вже вчора вбрала, не витримала)))
Таракашечка• 17 ноября 2025
Не думаю что будут дешевле, т.к. черная пятница выпадает на самый пик продаж елок. 80% людей покупают елки за 3-4 недели до НГ…
автор Моська-слон • 17 ноября 2025
Ответ дляMilkis
Яка модель ?
автор Моська-слон • 17 ноября 2025
Ответ дляMilkis
Можете похвалитись фото якщо не соромитесь
Milkis• 17 ноября 2025
Ответ дляМоська-слон
Яка модель ?
Удалено администрацией...
Латвийские_Номера• 17 ноября 2025
За моїми спостереженнями навіть після нового року не буває знижок на штучні ялинки. Купувала дорогу)
Milkis• 17 ноября 2025
Поки що без гірлянди) щодо дощику не знаю, не хочу перебивати іграшки.
Ще мають приїхати гілочки калини, тому іграшки не всі. + до НР ще є час знову роззоритись в Епіцентрі)))
автор Моська-слон • 17 ноября 2025
Ответ дляMilkis
Вау
🤩
Дякую
Дійсно пишна
Milkis• 17 ноября 2025
Ответ дляМоська-слон
Вау
🤩
Дякую
Дійсно пишна
Я вчора втомилась її розкладати і вирівнювати гілки, в шкіряних рукавицях це робила, бо пальці боліли... дуже багато гілочок.
Вона в діаметрі 130 см, досить об*ємна)