ЗновЗдоров• 08 февраля 2025

Оплата в маршрутці (тільки не смійтеся)

Київські маршрутки, ото такі автобуси. Заходиш і даєш гроші водію налом? Чи там сидить спеціальна людина яка їх збирає? Тролейбусом їхала, розібралася там з оплатою, а от сьогодні треба такий автобус за 15 грн, краще тут покажусь дурепою, чим там
Булькаю• 08 февраля 2025
Ответ дляволосатое стекло
Интересно- была в Молдове - у них такие красивенькие троллейбусы(Румыния подарила) ,ходят каждые 5 мин и в каждом кондуктор-оплата налом,билетик выдают))
В Миколаєві гарні нові тролейбуси, які можуть їхати без ел.живлення на велику відстань на акамуляторах , виробництво українське ПівденМаш. Трамваї хоч і не нові, але в гарному стані, не те що в Києві(я не про скорочений, а про звичайні)
Булькаю• 08 февраля 2025
Ответ дляГуляю босоніж
прикол,в самой Румынии только валидаторы).Я сейчас в Бухаресте))
Мені подобається система в Миколаєві і в Одесі де оплата по скануванню кюар-код, не треба обслуговувати валідатори, оптимізація
Булькаю• 08 февраля 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
От, Ви написали заходите і платите. А є міста де оплата при виході в маршрутках.
В Одесі вхід в трамвай через двері коло водія, і оплата, якщо не кюаркод
Крошечка-хаврошечка• 08 февраля 2025
Автор, все у вас буде гаразд, з оплатою вам підказали вже.
А мені згадався 1999 рік, майже ніч, підземний перехід, кавовий автомат і я біля того автомата...
волосатое стекло• 08 февраля 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Это нюанс, конечно! Я написала то что знаю) , езжу только по Киеву.
Дама-мадама• 08 февраля 2025
Ответ дляemerald_88
С Троещины на всех.
Вы хотите сказать, что в ’вашем Киеве’ маршрутки тупо на каждой остановке останавливаются, как автобусы и троллейбусы?! Нет, только по требованию. С Почайной до Радужного обычно без остановки идёт, так как редко кто выходит раньше.
Да, у нас останавливаются. Правый берег.
Отвечать не надо, берегите руку, вам же еще автобусы тормозить.
75В• 08 февраля 2025
На тій маршрутці якою користуюсь часто оплата зразу водієві ( і він може відкривати на вхід тільки передні двері, бо одним сказав що йому набридло гавкатись із пасажирами, які не передають гроші з задньої площадки). Кілька разів було що в маршрутці їде аналог кондуктора і всім нагадує за проїзд.
Каркуша Клара• 08 февраля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
В нас нема такого, маленьке місто, ходить автобус на жд вокзал, який в 4 км від міста, але мені жодного разу не знадобився. В Києві освоїла тролейбуси, але ж там валідатор і оголошують зупинки. А це треба їхати в точку, де частина поїздки лише маршруткою показує, тож доведеться і це вчитися
Ви скажіть куди Вам їхати і звідки і дівчата підкажуть. Мене порадниці по всьому Києву провели, а одна , навіть , зустріла .
Электричка• 09 февраля 2025
Ответ дляволосатое стекло
Ми з вами в різних Молдовах були, мабуть. Приїхало щось таке старе що до війни в Криму в нас не такі раритети їздили. Там купа народу, набито, щось кричать, штовхаються. Кондуктор по салону розштовзує і пробує обілечувати, намагалася взяти більше грошей, ніж той білет коштує... Ми проїхали дві зупинки і вийшли. Далі я Кишиневом або пішки, або на таксі гуляла.