lilu1990• 06 февраля в 16:57

В столиці багато елітних автомобілів

Переписуюсь з колегою. Приїхали в Київ з одним іноземцем, він волонтерить періодично. В Україні ніколи не був. Дорогих тачок валом, таких яких ніде за кордоном не побачиш. Нових, із салону. Всьо на шикє. Людина м´яко кажучи здивована. У Кривому Розі недавно анонсували якесь бентлі майже чи не за 500 тис дол. Не знаю, байдену підходило тут відмивати гроші. А як трампівські поставляться до воюючої столиці де шикарне люксове життя майже чи не на кожному кроці... а в матрасах зашиті мільйони доларів
Ирина_Б_• 06 февраля в 16:59
ну так 200 млрд же куда-то делись
Kristal2013• 06 февраля в 16:59
И снова киев и жители Киева кость в горле приезжему иностранцу...
автор lilu1990 • 06 февраля в 17:01
Ответ дляKristal2013
Та у вас там якийсь окремий світ.
Тетя Фрося• 06 февраля в 17:01
Оно ж не во время войны такое стало, життя это шикарное. Так и было раньше.
КокоСина• 06 февраля в 17:01
Ответ дляKristal2013
Поляк мабуть. Це вони думають що українці голі і босі і це їх дуже тригерять дорогі машини українців в Польщі
автор lilu1990 • 06 февраля в 17:02
Ответ дляКокоСина
Польща стоїть і стояти буде. А у нас дорогі автомобілі 24 року випуску і розкрадена країна на грані виживання

Контрасти
irina _d• 06 февраля в 17:02
У меня впечатление, что многие иностранцы думают что в Украине люди на шее бусики из зубов мамонта, на талии юбочка из камыша
Veronika_100k• 06 февраля в 17:03
Ответ дляКокоСина
Ну украинцы и делятся на голых/босых и богатых. Со средним классом в Украине реально швах.
irina _d• 06 февраля в 17:04
Ответ дляlilu1990
Та у вас там якийсь окремий світ.
А вы кто и откуда?
In limbo• 06 февраля в 17:04
Ще трохи і ви скотитесь до рівня begovelik
автор lilu1990 • 06 февраля в 17:05
Ответ дляirina _d
А вы кто и откуда?
Кривий Ріг
Форсия• 06 февраля в 17:05
Ответ дляirina _d
Удалено администрацией...
КокоСина• 06 февраля в 17:05
Ответ дляlilu1990

Контрасти
Дорогі авто завжди були в Україні. Особливо в Києві. І їх не стало більше
Olivia 666• 06 февраля в 17:05
А думаєте чому всі їдуть або намагаються їхати жити та працювати в столиці? Бо там можливостей більше та роботи. Їдьте і ви,працюйте на 2х роботах та не заздріть іншим.
Kristal2013• 06 февраля в 17:05
Ответ дляlilu1990

Контрасти
Так владельцу элитного авто надо сбросится на дороги, деньги на ремонт которых урвали другие?
Незламна• 06 февраля в 17:05
Пропоную всім замотатися в рядна і пересісти на коней, а краще на віслюків. Щоб відповідати очікуванням іноземців про воюючу країну третього світу
Форсия• 06 февраля в 17:06
Ответ дляOlivia 666
Можно подумать, что эти авто покупают работающие на двух работах.
автор lilu1990 • 06 февраля в 17:06
Ответ дляКокоСина
Мова про екстремально дорогі
автор lilu1990 • 06 февраля в 17:07
Ответ дляOlivia 666
Думаєте Келлог як приїде, теж позаздрить?
irina _d• 06 февраля в 17:07
Ответ дляlilu1990
Кривий Ріг
И что, там все на велосипедах и на корчах?
автор lilu1990 • 06 февраля в 17:07
Ответ дляФорсия
Мегрел• 06 февраля в 17:07
Ответ дляlilu1990
Мова про екстремально дорогі
Удалено администрацией...
In limbo• 06 февраля в 17:08
Ответ дляlilu1990
Пропоную всім пересісти на возика, обмотатись в мішковини і вимазати обличчя сажею до приїзду Келлога
автор lilu1990 • 06 февраля в 17:09
Ответ дляIn limbo
Було б смішно, якби не було так сумно
Olivia 666• 06 февраля в 17:09
Ответ дляФорсия
А думаете только те кто сосет и ворует? Мыслите как улитка,сорри.
КокоСина• 06 февраля в 17:10
Ответ дляlilu1990
А думаєте його задушить жаба і він створить тему на порадниці?
автор lilu1990 • 06 февраля в 17:11
Ответ дляКокоСина
porf• 06 февраля в 17:11
Ответ дляirina _d
Тут в теме писали наши беженки в Германии,что немцы удивлялись ,что у нее есть айфон ,а дома вся бытовая техника в квартире ,ну там посудомойка и т д
In limbo• 06 февраля в 17:11
Ответ дляlilu1990
Було б смішно, якби не було так сумно
Ох, похмуро   від життя саме час накидувати на вентилятор
irina _d• 06 февраля в 17:11
Ответ дляIn limbo
Ну, и квартиры, я так понимаю, нужно отписать в пользу Лиги удивлённых иностранцев