Сонечко• 08 февраля 2025
Мені стало боляче від слів тітки, до сліз.
Проплакала пів години, не знаю нормальна це реакція чи це я так відреагувала гостро, але суть ось в чому. Її син військовий(мій брат двоюрідний), і ми збирали йому посилку, ліки, їжа яка не псується , кава, чай, смаколики, цигарки.Разом все купували, разом збирали. І ось він їй телефонує , розмовляє з нею, і вона каже: "ми тут тобі посилку зібрали, тільки як отримаєш нікому нічого не роздавай, ліки зараз дуже дорогі, і їжа з сигаретами теж". І мені після почутого стало дуже боляче, це довело мене до сліз, я б так ніколи в світі не сказала б, я навпаки коли відправляю щось побільше всього купую, мені не шкода, і приємно було б якби він пригостив хлопців, навіть ліки купую так щоб було більше, різні ситуації бувають... Тітка права, чи це я так близько все сприймаю до серця?
Щедрик• 08 февраля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Не допоможе заспокійливе. Це такий тип нервової системи. Самі б все життя на заспокійливих сиділи?
допоможе психотерапія
Тюрюнь_Тюнь• 08 февраля 2025
Ответ дляЩедрик
допоможе психотерапія
Ви вже пройшли? Скільки років у вас на це пішло? Скільки лікарів змінили?
Котики-муркотики• 08 февраля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Так может тогда пусть и разбираются сами, а не из ’старых’ последнее тянут?
Вам ніколи не допомогали батьки ?
Янка-угомонись• 08 февраля 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Вам ніколи не допомогали батьки ?
Отдавая последнее и при этом я этим с друзьями делилась? Нет, у меня бы совести не хватило так поступать 🤷
Моська-слон• 08 февраля 2025
Ой, та батьки часто так дітям кажуть. Бо є такі діти - все пораздають, самі голодні залишаться. Здоровий хлоп, сам на місці вирішить, як йому бути, та які там у них порядки. Чого ви біленьким пальтечком вирішили потрясти, невідомо. Ну накупіть усього в три рази більше та відправьте, може, попуститесь.
Котики-муркотики• 08 февраля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Мої батьки би мені віддали і останнє
Бо я і є їх зміст життя
А ділитися чи ні, то приймає рішення син. Бо, можливо, завтра йому буде потрібна там поміч тим, чого в нього не має. І йому теж допоможуть
Бо я і є їх зміст життя
Мядуза аля моргонер• 08 февраля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Ну то ж сыну отдаст, а не судим, правильно?
Не поняла
Янка-угомонись• 08 февраля 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Мої батьки би мені віддали і останнє
Бо я і є їх зміст життя
Ну да, хорошо делиться тем, что мама передала. Нормальный сын не будет так поступать, да и муж тоже.
Котики-муркотики• 08 февраля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Нормальні люди, якраз, діляться і виручають один одного
Одного разу йому мама не передасть, а ніхто не поділиться.
А може пораненого не дотащуть, а може і мертвого не знайдуть, а то роблять товариші
От тоді та мама отримає дулю, а не грошове забезпечення
Янка-угомонись• 08 февраля 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Нормальные люди нормально выполняют свои обязанности, а не разводят этот колхоз.
После денежного обеспечения все с вами ясно, что кому важнее в жизни.
Котики-муркотики• 08 февраля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Тобто, ви вважаєте, що неможна говорити про загиблих і що їх не існує
Ну ок, як вам так легше
Нагадаю, що вони там не полуниці в полях збирають
Ну ок, як вам так легше
когдадеЦкие• 08 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Що в такі складні часи їй могла така думка в голову прийти( в світі й так багато злості і жорстокості, чому не можна бути трохи добрішим.
Ви трошки не так її зрозуміли.
Вона матеріально немає змоги оте все купити,добре усвідомлює вашу роль.
Можливо,їй і незручно,що ви багато потратились.
Чи вона має хороші заробітки і жадна?
Янка-угомонись• 08 февраля 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Ну ок, як вам так легше
Я считаю, что если мать на последние шлёт передачи, то нечего их раздавать всем. А остальное это их обязанности и не мать за последние должна их задабривать.
Котики-муркотики• 08 февраля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Мабуть у вас ніхто не воює, і ви не знаєте, як вони там живуть і спілкуються між собою
Сам один за себе там так не буває
Янка-угомонись• 08 февраля 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Сам один за себе там так не буває
Как раз наоборот, потому так и пишу.
Сонечко
• 08 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Ви трошки не так її зрозуміли.
Чи вона має хороші заробітки і жадна?
В неї середньостастична зп, просто вона такою напевно завжди була, і це не змінити
когдадеЦкие• 08 февраля 2025
Ответ дляСонечко
Відмінусуйте зимові комунальні .
Жінка знає ціну грошам.
І справа зовсім не в патріотизмі
Жінка знає ціну грошам.
І справа зовсім не в патріотизмі
Щедрик• 08 февраля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
пройшла, півроку регулярних зустрічей.
Обійшлась без ліків, тільки КПТ-психотерапія.
Тюрюнь_Тюнь• 08 февраля 2025
Ответ дляЩедрик
пройшла, півроку регулярних зустрічей.
Це в Києві? Бо я в нашому так і не знайшла нормально
і по відгуках теж саме. Тобто у відгуках на місцевих чатах майже не зустрічаються нормальні. А регулярно - це як часто?
Щедрик• 08 февраля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
я в Києві, але займалась онлайн, мій психотерапевт за кордоном більшу частину часу була, переїхала через війну.
Правильно раз на тиждень. Пізніше можна і раз на 2 тижні.
Відгуки не завжди працюють, ну тобто ви можете загальну інфо про людину почути: типу уважна, не перебиває, або навпаки забагато говорить ітд.
Але чи підійде спеціаліст вам особисто - це дуже індивідуально. Перший мій психолог була по рекомендації подруги, і подрузі вона зайшла прям дуже добре, я сама бачила зміни. А от мені взагалі - просто впусту 5 зустрічей.
Тому шукайте, пробуйте. Зважайте на відгуки без оцього ’вона чи він вас точно вилікує’)
На паровозе• 08 февраля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Молча покупаю всегда всё в нескольких экземплярах либо большие упаковки, чтобы точно знать, что будет запас и на себя, и на товарищей. Там все в основном друг с другом делятся) поэтому бубнеть она может сколько угодно, это ни на что не повлияет. Она просто переживает за сына, чтобы ему хватило на дольше, но там совсем другая жизнь. Не берите в голову
Если бы она переживала за сына, а не за посылку, то понимала бы что, делиться он, делятся с ним. Если он будет жадничать, то в необходимый момент может остаться без лекарств, которые есть у побратимов, а нет у него
ГЛЮкоза• 08 февраля 2025
Ответ дляНа паровозе
Все мы люди разные, тут из поста не ясно, ни сколько по времени мужчина воюет (может только недавно попал), ни возраст и положение его матери. Моя свекровь тоже по началу могла возмутиться, мол, зачем всё в нескольких экземплярах, или зачем 100шт таблеток от срачки, и это при том, что я всё за свои деньги всегда собираю) многие, особенно сельские, особенно за 70, привыкли всю жизнь экономить, покупать только самое необходимое и только в том количестве, в каком нужно здесь и сейчас, поэтому они не привыкли раздавать своё добро, легче соврать и сказать, что нет, чем поделиться) плюс неизвестные новые люди в огромном количестве, непонятная обстановка, вот сейчас со всеми поделишься, а когда надо будет, то спросить постесняешься или ни у кого не будет) я уже на своей шкуре это всё прошла, просто вот такой человек, который вот так жил свою жизнь и так привык, через время поймёт, что у ребят там всё совсем иначе, перестанет мозг выносить на эту тему, но это точно не повод плакать) максимум попробовать спокойно объяснить, ну или если уж совсем дико бесит, то собирать отдельно
На паровозе• 08 февраля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Конечно все люди разные. Кто-то адекватно смотрит на вещи, а кто-то живёт в своей реальности, в которой ´своя рубашка ближе к телу´, всегда находя этому оправдание.
Жаль только, что к власти всегда приходят люди с мышлением как у вашей свекрови. Представьте, что она была бы заведующей больницы. Думаете она поменяла бы свои установка? Нет, точно так же мыслила бы: зачем выделять деньги на ремонт, лекарства, оборудование, премии, если эти деньги можно положить себе в карман.