Сегодня сержусь• Изменено 08 февраля 2025
Хто вийшов на роботу в німецький дитсадок, можете розказати про свій досвід.
Питання до тих, хто працевлаштувався в дитячий садочок в Німеччині. Які ваші враження, наскільки складна ця робота? як прийняли в колективі?
Сегодня сержусь
• 08 февраля 2025
Ответ дляБез QR коду
Мабудь, від землі залежить
Так, всі питання освіти вирішує кожна земля самостійно.
Не заздріть тьоті• 08 февраля 2025
Ответ дляАнтиТроль
Помощником воспитателя. Говорю плохо но понимаю почти все. С детьми работать уровня языка хватает. У меня только в1. Язык важен вам же с коллегами говорить придется
А можете кратко описать ваш рабочий день?
Море_море_я_скучаю• 08 февраля 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Пед. університет, не дошкільне навчання. У нашій землі визнали пед. дипломи, і допускають до роботи вихователем на 2 роки.
Який у вас рівень мови?
Сегодня сержусь
• 08 февраля 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Який у вас рівень мови?
По екзамену В2, реально А2