Миссис Буркул• 09 февраля в 13:26
Лікування герпесу
Висипало герпесом,біля ока .Площа не велика,аое болючий .
Лікар по телефону назначив Вальтрекс 500
по 2т через кожні 6 год
читаю інструкцію -дуже велике дозування(
по 2т через кожні 6 год
Миссис Буркул
• 09 февраля в 13:31
Ответ дляЗупка_цем
Нормальне дозування, який тип герпесу?
не знаю ще
вчора лише висипало
Ручки-Крючки• 09 февраля в 13:35
Автор, якщо ви не проти, то давайте включимо психосоматику. Що у вас було на днях, що вам огидно було бачити, соромно і т.д.
Миссис Буркул
• 09 февраля в 13:42
Ответ дляРучки-Крючки
в мене менопауза 4 міс,і пройшли к.дні дууже рясні,як ніколи,ледь вичухалась
кілька днів в очах темніло...і ось через тиждень герпес
Миссис Буркул
• 09 февраля в 13:45
Ответ дляРучки-Крючки
а соромного зараз багато чого бачу,якщо ви про зачепили цю тему
а з огидного-є одна істота,яка всім огидна наразі(
Ручки-Крючки• 09 февраля в 15:05
Ответ дляМиссис Буркул
Якщо ви про хуйла, то не всім. Он в раші моляться на нього. А їх там більше, ніж українців. Тому ваші сили проти їхньої малуваті будуть. + він навіть не в курсі, що конкретно ви його ненавидите, тому йому пофіг, а ви своєю ненавистю з´їдаєте себе.
Просто напишіть в блокноті. Раніше в мене був герпес, а тепер... і все що ви бажаєте, але лише про себе. Наприклад, я здорова, я дивлюсь на прекрасний світ навколо мене, мої критичні дні проходять безболісно для мене. Можна тут, можна собі в блокнот, але обов´язково написати 10 а тепер. Через 108 днів у вас більше ніколи не буде герпесу. Нехай щастить!