66сезон666серия• 09 февраля 2025

Тоже страх вождения и убить кого-то. Машина не светит?

Я где-то после месяц того как ездила на первой машине, перепутала педали на стоянка и со всей дури влупилась в сзади стоящую машину. Вот прям со всей дури, газанула от души, от паники еще и пережала потом педаль вперед и в забор вьехала.
Больше с тех пор не вожу, очень боюсь последствий, тк ладно мне повезло и то была машина, а если не дай боже человек бы был? как представлю что я могла кого-то убить аж холодеет кровь.
Машина нужна, но страх убить меня просто парализует. У кого-то такое было?
ПироженкА• 09 февраля 2025
Я їду і часто думаю, головне не збожеволіти і не повернути кермо на зустрічку.
Отак і їжджу, а що робити?
Свисток ля-минор• 09 февраля 2025
А есть те кто не боятся и чудят такое псдц
ПироженкА• 09 февраля 2025
Просто не треба газувати на стоянці, ви будете котитися повільно і нічого не переплутаєте.
Квітка Миру• 09 февраля 2025
Це у вас автомат чи механіка була?
Акуна_Матата• 09 февраля 2025
Це я. Боюсь, що когось убʼю, у мене зір не дуже навіть в окулярах і паніка нападає, якщо щось виходить з-під контролю. Кароче, їзжу на таксі, якщо далеко і спішу
Паратруперсупер• 09 февраля 2025
Ви тоді за свій рахунок ремонтували машину?
автор 66сезон666серия • 09 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
за страховку, а что?
автор 66сезон666серия • 09 февраля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Це у вас автомат чи механіка була?
автомат
Квітка Миру• 09 февраля 2025
Ответ для66сезон666серия
автомат
Тоді дуже сумно, а автоматі дуже проста їзда, я б напевно на вашому місці більше не ризикувала..
Трейдер кріпти• 09 февраля 2025
Ответ дляКвітка Миру
коли іспит здавала, бачила як дівчинка теж газанула назад, там інспектор вдарив по гальмам і на тому її іспит закінчився, теж автомат. Не думаю, що автору не світить водити, просто уважною треба бути
автор 66сезон666серия • 09 февраля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
та вон в такие моменты так все быстро происходит, ты ж вроде и думал и контролировал. и одно дело машину стукнуть а другое человек не дай бог
Трейдер кріпти• 09 февраля 2025
Ответ для66сезон666серия
ну....тут треба брати адекватного інструктора і ’відпрацьовувати’ цей страх. Якщо ви дійсно хочете їздити. Може у вас ще педалі різко реагують, це теж треба врахувати. У вас скільки стажу? Інші ж і в аварії потрапляють, але нічого, знову сідають за кермо
автор 66сезон666серия • 09 февраля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
полгода выходит стажа, после того за руль больше не садилась
Трейдер кріпти• 09 февраля 2025
Ответ для66сезон666серия
тоді зрозуміло чому така реакція. Можете задати своє питання в группі фб Права без хабарів, впевнена що вам накидають власних історій)
Паратруперсупер• 09 февраля 2025
Ответ для66сезон666серия
за страховку, а что?
Просто цікава реакція того власника
автор 66сезон666серия • 09 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Просто цікава реакція того власника
у него была страховка и у меня. так что слава богу обошлось только штрафом...ну какая у него реакция(( бедный.