Пульт от линолеума• 09 февраля в 18:59
Дивна ситуація з рієлтором. Кажу як є.
Не в Україні.
Познайомилася з жіночкою, дуже хорошою. Спілкувалися, спілкуємося і діти спілкуються.
Я шукала квартиру. Сказала всі свої вимоги і зразу сказала, що це її робота і все має бути як бути. Друзі ми в кафе, на роботі ми маємо дорослі відносини.
Рієлтор бере 3,5%( плюс мінус)
Однак, так як мені квартира потрібна була терміново, я її попередила, що буду шукати сама день і ніч.
Але так як вона мені показала дві квартири, я їй хотіла віддячити
Ми домовилися на 1-1,5%
Також, так як я не маю вільного володіння мови, мушу найняти людину, яка офіційно буде присутня у нотаріуса. Ціна питання 300 євро
Я знайшла сама квартиру, попередила її.
Телефоную і кажу, скільки з мене - каже 300 евро але кажу ти витрачала час на мене, була зі мною у нотаріуса і я зекономила цих 300 євро ( завдяки їй)
І вона каже: з тебе 300 євро
Я заплатила але тепер відчуваю себе винною …
Рієлтор бере 3,5%( плюс мінус)
Ми домовилися на 1-1,5%
Я знайшла сама квартиру, попередила її.
І вона каже: з тебе 300 євро
На паровозе• 09 февраля в 19:01
В чому ви винні? Вам назвали суму - ви розрахувалися. Не шукайте проблему там де її нема.
Пульт от линолеума
• 09 февраля в 19:02
Ответ дляНа паровозе
Дякую. Я справді двічі перепитала .
Але вона одинока мама… невже блін 500-700 євро у неї лишні ..
ВільнаНазавжди• 09 февраля в 19:02
Вы спросили. Она ответила. Все честно. Что именно вы хотите спросить? Нормально ли ваше чувство вины? Для меня- не нормально. А вы сами решайте
Кринжова баба• 09 февраля в 19:02
Ответ дляПульт от линолеума
Дякую. Я справді двічі перепитала .
Так вы сами нашли квартиру,за что ещё платить?
Из Кукуева я• 09 февраля в 19:03
Ответ дляПульт от линолеума
Дякую. Я справді двічі перепитала .
Ну то дайте 1000 молча, если считаете нужным
Пульт от линолеума
• 09 февраля в 19:03
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну чесно, думаю а як вона одумається і скаже про це тоді коли я в сраці буду і без грошей )
ВільнаНазавжди• 09 февраля в 19:03
Ответ дляПульт от линолеума
Дякую. Я справді двічі перепитала .
Зачем вам знать, что она думает и считать ее деньги. Сделка закрыта. Живите дальше.
ВільнаНазавжди• 09 февраля в 19:04
Ответ дляПульт от линолеума
Так и ответить. Я тебя спрашивала, ты озвучила цену. Точка.
Вы так за все переживаете?
Пульт от линолеума
• 09 февраля в 19:04
Ответ дляКринжова баба
Ну ніби попередньо домовилися про 1-1,5%
Пульт от линолеума
• 09 февраля в 19:05
Ответ дляВільнаНазавжди
Вы так за все переживаете?
Чесно / ні. Пох на все загалом. А тут ніби як гельштат не закритий …
Кринжова баба• 09 февраля в 19:07
Ответ дляПульт от линолеума
Так она порядочная,за что брать деньги?
Пульт от линолеума
• 09 февраля в 19:08
Ответ дляКринжова баба
Так она порядочная,за что брать деньги?
Дякую 🙏
ВільнаНазавжди• 09 февраля в 19:09
Ответ дляПульт от линолеума
Реально, не закрытый. Закройте))
Напомнило историю моей свекрухи, которая первый раз поехала продавать картошку, котрую сама вырастила, какие то там 5 кг. И не смогла всю продать, некоторые люди говорили, что картошка слишком большая/ маленькая/ темная/ светлая. Короче, она так расстроилась, что хотела спрыгнуть с моста и умереть.
Больше никогда ничего не продавала.
Это я вам рассказала, чтоб может вы посмотрели на свою историю со стороны и поняли, что не стоит из-за произошедшего переживать
Больше никогда ничего не продавала.
Пульт от линолеума
• 09 февраля в 19:10
Ответ дляВільнаНазавжди
Реально, не закрытый. Закройте))
Больше никогда ничего не продавала.
Дякую )
Янка-угомонись• 09 февраля в 19:16
Ответ дляПульт от линолеума
Дякую. Я справді двічі перепитала .
Вы , когда хлеб в магазине покупаете и платите за него 10грн , а не 50 , тоже себя виноватой чувствуете ?
Вам телефонограмма• 09 февраля в 19:17
Ответ дляПульт от линолеума
Запросіть в кафе і заплатіть за неї
Подякуйте від щирого серця за надану допомогу (навіть якщо ви і самі знайшли), але ж вона в моменті була присутня
Дружба та людяність, це ж не тільки грошима вимірюється
Ниф_ниф• 09 февраля в 19:19
а навіщо платити гроші, якщо орендар сам знайшов квартиру? це справді є така практика?
Allein74999• 09 февраля в 19:42
Она не выполнила свою работу и понимает это, 300 евро плата за поход к нотариусу. Что не так?
Если я хочу отблагодарить - узнаю сумму и даю больше ровно на столько, на сколько могу себе позволить. Хотели бы - дали б ей 500, например. Щаз то че колотиться? Дело сделано.
Обнимашкина• 09 февраля в 21:32
Все ок. Це вартість супроводу, тому не партесь. Якщо хочете віддячити, просто подаруйте людині щось на знак подяки, та й по всьому.