Неробименінерви• Изменено 10 февраля 2025
Сегодня аж похолодела от дежавю
На ровном месте (я просила подождать меня 15 минут, пока допечется рыба в духовке и мы бы вместе прошлись с сыном и велосипедом) - муж заорал - я хочу выйти пройтись с сыном, в чем твоя проблема?
Меня так накрыло, потому что когда-то с такими же бешеными глазами он орал - я хочу увидеть брата, в чем твоя проблема? И шел встречаться с бывшей.
И я как-то очень ярко почувствовала, что он не изменился, его отношение ко мне не изменилось. Он просто затаился, пока зависит от меня. А дальше в какой-то момент все это скрытое в нем прорвет и польется наружу.
Радостина• 10 февраля 2025
Если он зависит от вас, а не вы от него, значит все в ваших руках.
МеняАЖтрусит• 10 февраля 2025
Не сильно он и зависит раз так ведёт себя , а вы ему сказали , что вас настроил напугал крик
Дайте подумать• 10 февраля 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Наверное, уволился с работы и не отсвечивает сейчас, поэтому и зависит
Ядвига Юсьлегко• 10 февраля 2025
ой, автор, вчора теж мій наговорив на ’строк’ (востаннє такий скандал був дуже давно, от прямо років 5 назад), прибігав миритися в кімнату, але заділо мене по самі ті самі.
18р шлюбу.
як заспокоююсь?
знаю, що його наздожене в іншій ситуації, перевірено роками.
Але проти війни і хвороб - це нічого, бо коли прилетіло на минулому тижні в Полтаву, то там не до сварок.
Треба жити, то все фігня, не зациклюйтесь.
18р шлюбу.
як заспокоююсь?
Сердючка• 10 февраля 2025
Вас осенило прозрение. Если вы чувствуете,что надо менять свою жизнь, вот вам подсказка
Голена блондинка• 10 февраля 2025
а когда все всплывет, то он страшно отомстит вам за его годы сдерживания своего настоящего отношения к вам. Пока вы - выгодный ресурс, но появится еще более выгодный по его критериям и он вас начнет уничтожать..
Вы сможете пережить его открытое обесценивание и утилизацию вас?
Вы готовы материально и главное психологически ко всему, даже шантажу ребенком и через ребенка?
Сердючка• 10 февраля 2025
Ответ дляГолена блондинка
Исчерпывающий ответ и руководство к действию.
Я прошла такое не так давно.
Сиамская сороконожка• 10 февраля 2025
Скоро начнётся утилизация вас
И это неизбежно
Я это прошла
И эти волчьи взгляды и агрессию запомнила
И будет очень больно вам
Поэтому лучше вам первой разорвать отношения
И это неизбежно
Я это прошла
И будет очень больно вам
Любви вам!• 10 февраля 2025
А почему вы не позволяете отцу прогуляться с сыном без вас? Почему вы обязательно должны присутствовать на прогулке?
Вы боитесь потерять контроль над сыном и мужем?
Natalia505• 10 февраля 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Люди не меняются, увы
Змінюються але виключно за власним бажанням і через досвід.
Natalia505• 10 февраля 2025
Ответ дляЕдиная страна!
фото
Є речі на які ми не впливаємо. Впливає наше несвідоме, досвід. Ви не змусите холерика реагувати і робити вибір як це робить флігматик. Вибір без вибору. Ви з цим прийшли в цей світ,з набором якостей. Є обставини, на які ми не впливаємо, трагедії.
Единая страна!• 10 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
Ми впливаємо на себе і свою поведінку. Завжди. Пофіг на тип темпераменту. Якщо холерику пообіцяти 100 тис доларів за іншу реакцію — думаєте не впорається? 😂
Так отож. Питання мотивації.
Natalia505• 10 февраля 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Так отож. Питання мотивації.
Ви багато бачили людей яких мотивували ста тисячами долларів? Тому це припущення не працює. Якщо вам пофіг на тему темпераменту і виховання, що на початковому етапі створення особистості найголовніше, ви нифіга не знаєте про людей та їх психологію. Ця картинка гуляє в інтернеті, як теза ви дзеркало...Для початку треба розбиратись як працює мозок, чому робиться той чи інший вибір. Я вже про інстинкти не пишу, які нами керують.
Единая страна!• 10 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
🥱
Natalia505• 10 февраля 2025
Ответ дляЕдиная страна!
🥱
Так отож, це коли аргументів немає. А думки науковців і психотерапевтів нецікаві. Цікаві малюнки.
Сиреневенькая• 10 февраля 2025
Два запитання:
1. Чому ви не пішли від нього тоді?
2. Чому ви не йдете від нього зараз?
1. Чому ви не пішли від нього тоді?
2. Чому ви не йдете від нього зараз?
Единая страна!• 10 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
Ви науковець? Чи психотерапевт?
Мая твая не панимать• 10 февраля 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Так отож. Питання мотивації.
абсолютно недоречний приклад, вибачте. Впоратись то можемо, тим більше один раз, за 100 тисяч - викид кортизолу перекриється букетом гормонів радості й задоволення від отримання великої суми грошей. Зовсім інша справа давити в собі емоції на постійній основі без натомість отримуваних ’хороших’ гормонів - в перспективі це депресії, алкоголізм, хвороби серця. Це щось подібне до виразу про чоловіків які не плачуть, а потім помирають в 50 від інсульту чи інфаркту. Звичайно я не виправдовую цього чоловіка - це його свідомий вибір щодня терпіти людину яка бісить і яку він з якихось причин ненавидить.
Мочалкин блюз• 10 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
Нутро остается, и когда нибудь оно попрет
Анонимушка• 10 февраля 2025
Мало данных.
Изначально вы как договорились с мужем?
Готовим еду и идём гулять вместе?
Изначально вы как договорились с мужем?
Готовим еду и идём гулять вместе?
бифидобактерияЖоржик• 10 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
у людей немає інстинктів, наша поведінка набагато складніша.