Добродійка• 04 января в 01:42

Відношення до сина від першого шлюбу

Підкажіть,що робити якщо чоловік спочатку відносин приймав мого сина від першого шлюбу як рідного. А після народження спільної дитини через 2 роки став ненавидіти його і каже щоб я між ними обирала. А я стою на своєму що залишається син. То чоловік вирішив піти. Чи правильно я вчинила що не залишила такого чоловіка. І в чому причина такого його відношення. А я після такого не можу його пробачити(ображав словами сина).
Love_Love_Love_• 04 января в 01:47
Без довбо……ба жити легше ніж з ним.
Свезло так свезло• 04 января в 01:47
Ви ще думаєте чи правильно зробили? Жах, як можна кинути свою дитину? Ви зробили правильно, кинули мудака
сладкий_ноябрь• 04 января в 01:48
Тобто ваш чоловік хоче, щоб ваша дитина росла без матері?
Це жорстоко по відношенню не тільки до дитини, але й до вас.
Нехай йде, подавайте на аліменти, по максимуму заберіть те, що належить вам і вашим дітям.
Глас_Народа• 04 января в 01:52
Сколько лет сыну?
Кинг-Конгша• 04 января в 01:54
Як ви не помічали раніше такого конченого??чому ви задумалась чи правильно вибрали?
Ваша прЭлесть• 04 января в 01:56
Сил вам і терпіння 😔
Слобожаночка• 04 января в 01:57
Вы правы
Слобожаночка• 04 января в 01:59
Я не знаю даже, что здесь можно обсуждать. Всё написано в старпосте
Вкуси мене• 04 января в 01:59
Дивно, що ви ще питаєте
Слобожаночка• 04 января в 02:02
Ответ дляВкуси мене
Дивно, що ви ще питаєте
А автору похоже ради интереса, спать пошла, а вы тут развлекайтесь 😀
ТигрЛьвович• 04 января в 02:09
В смысле-выбирала? А сына куда девать?
Скромняшка• 04 января в 02:26
А ви тепер через цього яйценосця одна з двома дітьми... Віддайте йому другу дитину та платіть мінімальні аліменти, чи він і другу дитину не любить, бо інакше не пішов би так просто..
Відморожена• 04 января в 02:33
Вы реально задаетесь вопросом, правильно ли сделали, что выбрали сына?
Приму в дар• 04 января в 02:54
Автор, подавайте на алименты и живите жизнь дальше.
Автор, где вы?)
Ms. Android• 04 января в 03:22
Это ж проще простого..Он и раньше не любил пасынка,но скрывал это.Как только он заполучил вас,по притворяться стало лень ,а находиться вместе с пасынком стало невыносимо.Он защищает свою территорию,львы вообще убивают помет от другого самца.А мы те же животные.Они у вас видно,альфа самец,поэтому и такое резкое и неприкрытое неприятие.Это не изменится увы.Вам просто нужно сделать выбор.Некоторые матери отправляют детей к бабушке жить,как вариант…слово матери можно взять в кавычки,кому режет глаз)
Снідаю авокадо• 04 января в 06:19
Ответ дляMs. Android
Мы не знаем как ведёт себя первый ребенок, не все дети ангелочки. Но все равно требования за гранью.
Ms. Android• 04 января в 06:40
Ответ дляСнідаю авокадо
Не знаем.Но мы знаем,что поведение ребенка,хорошее или плохое, не изменилось.А вот поведение самца резко поменялось,что говорит о том что имело место притворство с целью получить желаемое.Как только он понял,что женщина привязалась к нему,пошли ультиматумы и обьюз .
Хропочка з гривкою• 04 января в 07:14
Ответ дляСкромняшка
Зато укрепила брак и родила общую дитачку. Мужик же так хотел, так хотел...
Хропочка з гривкою• 04 января в 07:15
Ответ дляMs. Android
Альфа самец, ага Не нашлось угла в берлоге для пасынка и жаба давит на тарелку супа и пару джинсов.
ЛюблюДевчонок• 04 января в 08:08
Ответ дляMs. Android
Дивний у вас світогляд. Люди все ж таки відрізняються від тварин.
Кружите меня,кружите• 04 января в 08:09
Головне , що ви не знавши броду влізли у воду і бігом йому народили
ЛюблюДевчонок• 04 января в 08:10
Автор, запропонуйте молодшу дитину лишити чоловіку. Цікаво, як він відреагує.
Зоркая Зорро• 04 января в 09:08
В каком смысле выбор ? Куда он предлагает Вам деть сына ?
Chaterbox• 04 января в 14:01
Ответ дляСкромняшка
Ви би віддали свою дитину? Це мати каже?
Скромняшка• 04 января в 14:17
Ответ дляChaterbox
Так, мати, але не ломова коняка. А чого має страждати та тягнути на собі все тільки матір, а батько зробив дитину та зник і знову вільний від будь-яких обов´язків? Тим паче, хлопця чоловік виховає краще, ніж жінка. Буде на вихідні дитину забирати. Проте чоловік швидко оговтається, коли посидить з 2х річною дитиною на мінімальні аліменти, бо працювати не зможе, або буде пахати, щоб няню знайти, і мізки швидше вправляться, як себе потрібно проводити з іншими людьми.