Доброго дня. Мені 16 років, з 13 років маю болі в суглобах і м´язах, ставили артрит, зараз фібромфалгію і цукровий діабет. На останньому мрт показало кісти в обох колінах та синдром медіопателярної складки. Лікарі говорять не звертати увагу, або взагалі відмовляються мене лікувати бо немає 18 років. Тільки от коліна болять жахливо, просто постійно. Можливо хтось знає гарних лікарів в країні чи якісь поради ?
Зараз я приймаю есцитам, лінбаг і мораліс. Покращень немає, окрім колін болять ще клушові суглоби, скроневі і плечі. Все болить парами, біль різна, але постійна. Плюс ще маю постійні болі в спині, яка болить завжди але ділянками, іноді сильно болять пальці, короче кажучи болить все. Плюс маю тіговухість, проблеми з зіром і зі шлунком. Лікувалася і на гормонах, приймала і стандартне лікування (медрол і метотриксат), і глюкокортикоїдними препаратами, приймала і антидепрессанти. Їздили в три різних міста, консультуватися у багатьох лікарів. І в кінці кінців ніяк змін я не маю, тільки гірше.
Ще можу додати, що ходила і на масажі, до остеопата, пройшла курс лфк і зараз займаюсь по ньому самостійно. Кожен день у мене є і нормальна фізична нагрузка, і здоровий сон та харчування. За цим я також слідкую. Але якщо дивитися по зовнішньому виду таке враження наче я висохша гілка, на гормонах втратила я взагалі дуже сильно втратила вагу, шкіра і волосся виглядають жахливо якщо не використовувати мільйон засобів для слідкування за ними.
Вибачте, що написала так багато. Останнім часом сил уже просто немає, особливо після діабету. Його я не очікувала, просто з´явилися нові неприємні симптоми, а виявилось, що цукровий діабет.
Блондинка в Законе• 10 февраля в 08:46
Конкретно к каким врачам Вас водили родители?.
1. Нужно идти к травматологу
2. К невропатологу.
1. Нужно идти к травматологу
2. К невропатологу.
Проня_Прокоповна• 10 февраля в 08:50
Бідна дитина(( Таке враження, що вас просто залікували...
По темі нічого не пораджу. Хіба що бажаю дуже щиро знайти нормального лікаря❤️
аромат Жука• 10 февраля в 08:52
Разве киста Бейкера болит? У знакомых гимнасток эти кисты и они не болят вообще. У вас что то другое болит
Блондинка в Законе• 10 февраля в 09:09
Ответ дляloxnektar
До кардіоревматолога, ортопеда і невропатолога.
В каком Вы городе живете?
Блондинка в Законе• 10 февраля в 09:12
Медичний центр ’Доказові’
+380 68 348 7498.
Пусть родители свяжутся с ними..
+380 68 348 7498.
Пусть родители свяжутся с ними..
Блондинка в Законе• 10 февраля в 09:14
Ответ дляloxnektar
Велике дякую
Не за что..
Будьте здоровы..
Но, я бф посоветовала еще обратится к психологу.
Будьте здоровы..