Дідова баба• 10 февраля в 11:20

Дивний майстер з ремонту вікон

Вітаю. Цікавить ваша думка. Хочемо визвати майстра з ремонту вікон. Позвонили в одну компанію, жива сторінка в інстаграмі, сайт, все добре. Але спілкування по телефону було дивне, вірніше питання від них, типу хто власник (бо ми не працюємо з орендарями). Кажу, що я прописана, а власник мама. Мама живе с вами? Домовиляємось про час, я раджусь з чоловіком, він питає: це ви з чоловіком балакаєте, він прописан? І вкінці: скільки мамі років? Я кажу, да яка різниця..... Він це у нас анкетні данні. Домовились на завтра, але щось відчуття не дуже, таке враження, що він втирався в довіру. Але я можу себе і накручувати..... Що думаєте?
Роздратована шкіра• 10 февраля в 11:22
Человек явно обжигался на этих моментах
Мозговая пилочка• 10 февраля в 11:28
У нас были работники, делали балкон. Детально всё согласовывали с нами по ремонту.

Сказали у них была ситуация, что молодая пара заказала ремонт, оплатили материалы. Они все сделали и вот финальный прием работ и оплата. Эта пара сообщает, что принимать будет мама работы и рассчитываться, оказалось квартира её. А маме не понравилось всё, она вообще была возмущена всем)))

Поэтому такие вопросы не на пустом месте появляются. Может в вашей ситуации тоже окажется платит мама и ей не нужно это все, а работы сделаны
Мозговая пилочка• 10 февраля в 11:29
Ваш муж и втираться к вам в доверие им 100 лет не нужно))))
Им важно, чтобы проблем с вами не было
Жена сантехника• 10 февраля в 11:32
Яке їх собаче діло, хто там прописаний і кому скільки років
Я б одразу попрощалась, як тільки про орендарів заговорили. Дуже схоже на якесь шахрайство, як під виглядом ремонту будуть ’прощупувати’ квартиру на наявність цінних речей і коли люди на роботах
Сама купляю квіти• 10 февраля в 11:35
Я б з такими працівниками не мала б справу. Їхні питання зовсім не відносяться до справи.
МинерАлочка• 10 февраля в 11:52
Хочет узнать кто претендует ещё на эту квартиру. Будет вас обрабатывать,со временем войдет в доверие,будет спаивать вас и оттяпает квартиру 😆