Ya Tory• 10 февраля в 16:40

Не можу авторизуватись на кідстафф

Необхідна допомога адміна. Пишу з цього ж аккаунта з додатка, в “продавалку” не можу ввійти. Номери, які пропонуються для авторизації старі, ними давно не користуюсь.
Admin• 10 февраля в 16:44
Вам необхідно просто ввести коректно хоча б один з них для входу. А потів в налаштуваннях радимо додати новий.
автор Ya Tory • 10 февраля в 16:46
Я не памʼятаю ці номери.. ними не користувалась багато років, думала в налаштуваннях мій актуальний.
автор Ya Tory • 10 февраля в 16:56
Ответ дляAdmin
Додам що, адреса також не змінювалась
Admin• 10 февраля в 16:57
Ответ дляYa Tory
Додам що, адреса також не змінювалась
Якщо система запитує, значить входите з ІР який раніше не використовували.
автор Ya Tory • 10 февраля в 16:59
Ответ дляAdmin
Нічого не змінювалось, вхід через домашній компʼютер також пробувала з робочого, теж саме повідомлення.. сайтом користуюсь регулярно.. років 15.. подібних питань не виникало
автор Ya Tory • 10 февраля в 17:02
Ответ дляAdmin
Думаю, навіть авторизувалась вже за допомогою актуального номеру, йому близько 10 років, звідки «вилізли» ці - незрозуміло
автор Ya Tory • 10 февраля в 17:13
Ответ дляAdmin
Можливо відправити якесь посилання зі сбросом паролю на пошту ?Або смс на актуальний номер ?
автор Ya Tory • 10 февраля в 17:31
Ответ дляAdmin
Питання вирішено, дякую.