Своего не предлагать• 10 февраля в 17:03

Заявление на учителя

Срочно ,подскажите,пожалуйста.К ребенку была применена физическая сила,я сразу пошла к директору пожаловалась,но мне даже никто не перезвонил.Какие мои дальнейшие действия ?идти с заявлением снова к директору или обращаться уже в министерство?И подскажите как правильно написать заявление
Тумба-юмба• 10 февраля в 19:29
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Какое может быть оправдание применению насилия?
Не дала затянуться косяком на уроке, не дала проткнуть циркулем глаз соседу, не дала нассать в горшок с цветком (а это уже реальный случай).
автор Своего не предлагать • 10 февраля в 19:30
Учитель схватил ребенка за волосы и так провел по классу,ему показалось,что он написал мат,как выяснилось это было написано до него на доске
автор Своего не предлагать • 10 февраля в 19:31
Ответ дляТа легко!
Автор не написала взагалі нічого конкретного. В першу чергу нехай зніме побої
Немає побоїв,я нижче описала ситуацію
Тумба-юмба• 10 февраля в 19:31
Ответ дляЯзвочка
Ви дуже дивні. Я автору тричі пропонувала допомогу. Я за звільнення вчителів, поки є шанс знайти іншу роботу. Щоб такі мамки не видумували і не брехали. Вже одна написала на Батьки сос, вся школа рже, бо її буся ображала інших дітей і вчителів.
І чим закінчилось? Все одно ж вчителю нерви попсували?
Без QR коду• 10 февраля в 19:32
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ну например один школьник бил другого школьника и учитель чтобы остановить это применил к первому школьнику насилие: схватил, оттянул или толкнул его.
Как вы считаете так позволительно или учителю стоять спокойно и наблюдать?
Два-три тижні і фсьо• 10 февраля в 19:32
Ответ дляБез QR коду
Я не думаю, что это будет квалифицированно как физическое насилие.
ТебеОноНадось• 10 февраля в 19:33
Ответ дляЯзвочка
Нема таких, вони всі б´ють дітей, а коли обнімають, то самі знаєте що. Просто одні домовляються і в дітей стокгольмський синдром
Ви оце жартуєте чи на повному серйозі? Я давно вже мрію піти з цієї сфери через жалюгідні ніщебродські копійки в першу чергу. А друга причина - це усвідомлення того, яке може бути до мене ставлення батьків (а вони транслюють його й на дітей), адже вони в курсі мого приниженого фінансового становища. Але щоб поголовно звинувачувати у найтяжчих статтях КК Чи ви сама жертва з отим синдромом?
Два-три тижні і фсьо• 10 февраля в 19:34
Ответ дляСвоего не предлагать
Надо настаивать на увольнении учителя
Без QR коду• 10 февраля в 19:34
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Для ЯжеМатери это будет ’неоправданное физическое насилие’.
Ведь её ’бубочка’ не мог никого обижать...
Язвочка• 10 февраля в 19:35
Ответ дляТебеОноНадось
Я пишу версію батьків. Переважно з Баттки Сос, хоча є ф адеквати. Справа ж не у грошах, хоча тут вже якоюсь премією тицьнули. Це тема для срача.
Семенівни сусідка• 10 февраля в 19:37
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А я не знаю ни одного такого случая поведения учеников.
А я можу розповісти. Кобила 16 років типу падає, втрачає свідомість, коли її до дошки визвали, а її подруга знімає все на відео і кричить до вчительки - спасайте її. Іще багато чого подруга розповідала, працює в школі.
Тумба-юмба• 10 февраля в 19:38
Ответ дляСвоего не предлагать
Ну жесть конечно. Если это правда, то думаю Ваш ребенок не один такой пострадавший. Это младшая школа?
Два-три тижні і фсьо• 10 февраля в 19:38
Ответ дляСеменівни сусідка
И какой выход из ситуации?
Бить эту ’кобылу’ или вызывать родителей?
Семенівни сусідка• 10 февраля в 19:39
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
И какой выход из ситуации?
Ні, вона викликала медсестру. Але бажання прибити було сильне. Дуже часто провокують, а батьки люблять листи писати в МОН.
Спасу мир• 10 февраля в 19:52
Ответ дляСвоего не предлагать
Немає побоїв,я нижче описала ситуацію
а у них в класі точно все нормально? Тут треба фахівців залучати... і дуже ячітко з´ясувати, що таку ситуацію спровокувало, чи був мобінг щодо вчителя чи учнів в класі до цього. Треба розглядати ситуацію в комплексі.
Дівка в намисті• 10 февраля в 19:59
Ответ дляСвоего не предлагать
Ужас. Даже если бы этот мат был вживую иллюстрирован всем классом у той доски она не имеет права такое делать. Вам здесь дали много дельных советов, надеюсь вы добьетесь надлежащей реакции как минимум администрации.
Скажений гудзик• 10 февраля в 20:03
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Реальний випадок. На моїх очах. Актова зала. Якось свято було (8 березня чи щось таке, діти початкових класів концерт робили батькам та вчителям). Хопець-мамкина корзинка, котрому все можна, повалив дівчинку на підлогу лицем вниз підніжкою і почав стрибати їй на спину (3 клас). За таке дійсно треба пальчиком пригрозити, бо це дуже допомогло б дівчинці зі зламаним хребтом. На щастя фізрук поруч встиг його перехопити і за шкирки відтягнути...
А тепер себе спитайте щоб зробили ви, якби на місці цієї дівчинки була б ваша дитина... А фізрука б не оказалося поруч...
ЭтаваНиМожетБыть• 10 февраля в 20:08
Ответ дляСвоего не предлагать
Урод. Оно хоть извинилось?
Автор если есть мужчины в семье этого учителя мордой об асфальт бы приложить. Ну а для начала уволить с волчьим билетом. Пишите заявление в полицию, пишите во все контролирующие органы и идите туда на приём
Мадам Подлинник• 10 февраля в 20:18
Ответ дляСвоего не предлагать
Підкажіть,як писати її.Приношу і віддаю директору,що він має надати мені?Перепрошую,ніколи не було такого,не знаю як діяти
Пишете в 2х экземплярах, один отдаете секретарю, на втором должны поставить входящий номер и дату. Но помните, директор будет делать все, чтобы отмазать учителя и замять конфликт. Поэтому максимально жесткая позиция и обязательно обращение в полицию.
Мадам Подлинник• 10 февраля в 20:20
Ответ дляСвоего не предлагать
Ні,вчитель вину свою признає,каже,що таке не повториться,але мені не легше від такого
Не верьте. Наверняка такое не один раз было, толко не с вашим сыном.
Суцільна зрада• 10 февраля в 20:32
Ответ дляСвоего не предлагать
ого,не можна таке пробачати .
Два-три тижні і фсьо• 10 февраля в 21:28
Ответ дляСкажений гудзик
Вы наверное не совсем адекватно воспринимаете наш диалог.
Физическое насилие это действие направленное на причинение ВРЕДА.
Вот если бы физрук подбежал и повалил его на пол и начал бить,то это ФИЗИЧЕСКОЕ насилие, а оттянуть это воздействие, а не НАСИЛИЕ.
Господи, с какими людьми на этой планете живу🤦
Lisichka1307• 10 февраля в 22:01
Ответ дляЖертва интернета
Якби мою дитину побила вчитель (тут ще питання, яке саме насилля сталося), мені б було все одно на пару тисяч премії цієї вчительки, я б хотіла кримінальної відповідальності з усіма наслідками
Дівчата, які ставлять рукалице, поясніть хоч одна чому така реакція на цей пост? Якби вашу дитину потягли за волосся, ви б це так просто залишили? Цікаво просто
ИграйМойГормон• 10 февраля в 22:04
Ответ дляСвоего не предлагать
Сколько лет ребенку? А даже если бы и мат, это повод таскать за волосы?
Скажений гудзик• 10 февраля в 22:17
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Тут суть у тому, що безкарність породжує агресію. Якщо діти можуть робити що завгодно, а вчитель не має жодних реальних важелів впливу, ситуація виходить з-під контролю.

Спершу вони просто ігнорують правила, потім провокують конфлікти, бо знають, що їм нічого не буде. Вчителі, які не можуть адекватно відреагувати через відсутність інструментів впливу, накопичують роздратування. У якийсь момент це призводить до непедагогічних методів – зривів, жорстких реакцій, а інколи й до фізичного насильства.
Це замкнене коло: безкарність → насильство → агресія → ще більше насильства. Якби спочатку була адекватна система виховного впливу та відповідальності, ситуація б не доходила до крайнощів. Як з одного боку так і з іншого.
кураГАЛЯ• 10 февраля в 22:23
Ответ дляСкажений гудзик

Бінго, хоч хтось адвекатно все склав докупи
іронічна антитеза• 10 февраля в 22:55
Ответ длякураГАЛЯ
Поэтому в школах нехватка учителей. Мамины корзинки не стоят нервов и ’достойной’ зарплаты.Что-то подсказывет, что за драгоценным дитятком много чего числилось.
автор Своего не предлагать • 10 февраля в 23:47
Ответ дляіронічна антитеза
Вы не адекватная?!Не мыслите стереотипами
автор Своего не предлагать • 10 февраля в 23:49
Ответ дляСкажений гудзик

Це до чого?моя дитина не провокувала конфлікт,я тут описала вже все як було.І до речі це найулюбленіший предмет моєї дитини…був
Скажений гудзик• 11 февраля в 01:01
Ответ дляСвоего не предлагать
Я конкретно про вашу дитину нічого і не писала. Мій допис був про систему і причину взагалі таких ситуацій.