Своего не предлагать• 10 февраля в 17:03

Заявление на учителя

Срочно ,подскажите,пожалуйста.К ребенку была применена физическая сила,я сразу пошла к директору пожаловалась,но мне даже никто не перезвонил.Какие мои дальнейшие действия ?идти с заявлением снова к директору или обращаться уже в министерство?И подскажите как правильно написать заявление
Та легко!• 10 февраля в 18:38
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Автор где-то писала про деньги?
Автор не написала взагалі нічого конкретного. В першу чергу нехай зніме побої
КапитанльнаЯ• 10 февраля в 18:43
Ответ дляЖертва интернета
Якби мою дитину побила вчитель (тут ще питання, яке саме насилля сталося), мені б було все одно на пару тисяч премії цієї вчительки, я б хотіла кримінальної відповідальності з усіма наслідками
А якби ваша дитина спровокувала? Деяких прибити не то, що хочеться, вони цього прямо просять. А мами бігають бубочок захищати. Бідне, його вчитель стукнув. Неадекватного. Понароджують і понавиховують придурків і випускають їх в соціум.
КапитанльнаЯ• 10 февраля в 18:44
Ответ дляк.Буланова
Що саме зробив вчитель?
А дитина
Язвочка• 10 февраля в 18:45
Ответ дляАноним с кешбеком
А яку дитину можна бити?
Вас не про те спитали. Ви вже тавро на ту дитину ставите без підстав
КапитанльнаЯ• 10 февраля в 18:46
Ответ дляАноним с кешбеком
Де це написано?
В рифмі написано. Шановна, яжемамка. Вашому все можна. Це вчитель безправна істота
Два-три тижні і фсьо• 10 февраля в 18:46
Ответ дляТа легко!
Так а причём тут деньги?
Язвочка• 10 февраля в 18:47
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Какое может быть оправдание применению насилия?
Може відтягнула від вікна або не дала випити третю бутилку енергетика
Самохвалова• 10 февраля в 18:47
Автор так і не пише , що ж сталося.
Два-три тижні і фсьо• 10 февраля в 18:47
Ответ дляЯзвочка
Физическим насилием?
Это вообще как?
Жертва интернета• 10 февраля в 18:47
Ответ дляКапитанльнаЯ
Бачу, про неадекватних придурків це у Вас щось дуже особисте наболіло. Співчуваю
Язвочка• 10 февраля в 18:49
Ответ дляКапитанльнаЯ
Не факт,що дитина провокувала. Чи буває таке - буває. Як і буває побиття дитини чужими батьками. Як і буває побиття вчителя і не обов´язково навмисне
КапитанльнаЯ• 10 февраля в 18:50
Ответ дляЖертва интернета
Звісно наболіло. І не тільки мені. Всім нормальним людям набридли мамині бубочки, які не знають норм і кордонів. Лідери срані.
Язвочка• 10 февраля в 18:50
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ви дуже дивні. Я автору тричі пропонувала допомогу. Я за звільнення вчителів, поки є шанс знайти іншу роботу. Щоб такі мамки не видумували і не брехали. Вже одна написала на Батьки сос, вся школа рже, бо її буся ображала інших дітей і вчителів.
Язвочка• 10 февраля в 18:52
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Физическим насилием?
Это вообще как?
Коли відтягують суїцидника, то він може пручатись.чи ви вмієте вмовляти? Ви в поліції? Можете сказати алгоритс дій
Два-три тижні і фсьо• 10 февраля в 18:53
Ответ дляЯзвочка
Вы сову на глобус натягиваете сейчас
Язвочка• 10 февраля в 18:53
Дебют автора вийшов вдалим. Премію вчителів згадали. Де кого били теж. Що конкурс на вакансії дуже ’уміліло’. І жодного доказу чи власне вимоги.
Та легко!• 10 февраля в 18:53
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ещё раз!
Что может оправдать насилие?
Какие факты вам нужны? Вы суд присяжных, ваше мнение на советчице может привести к наказанию или оправданию?
Есть ситуация - учитель ударил, признал, извинился.
А вам подробности, тьфу
Де написано, що вчитель ударив?! Суд може звільнити від відповідальності, якщо був самозахист
КапитанльнаЯ• 10 февраля в 18:54
Ответ дляЯзвочка
В такому випадку я з вами згодна. Можливо не прочитала всі ваші пости.
Язвочка• 10 февраля в 18:55
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Вы сову на глобус натягиваете сейчас
Та ви що. Краще коли пишуть про порушення психіки дитини, гіперактивність чи ще щось? Може взагалі товста вчитель впала на бусінку, що намагалась пробігти між ногами вчителя або летіла на скло рекререацій. Чи кидала і інших фекалії. Автор ще не придумала
Та легко!• 10 февраля в 18:56
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так а причём тут деньги?
Одні фантазують, що було побиття. Інші, що автор хоче грошей. А все тому, що мало вводної інформації
Organic• 10 февраля в 18:57
Ответ для90x60x90
З вчителем балакали безпосередньо? Що говорить? З директором балакали? Що директор говорить? За логікою тут поліція (а не міністерство освіти) наступна інстанція. В поліції сказати, що скаржилися директору. Нічого не відбулося. Що боїтеся, що повториться знов. Але тут потрібні деталі та все обдумати. Бо вчитель може подати зустрічну заяву (якщо є за що), а дирекція ще соціальні служби підключити. Тому обдумайте все.
Може, там і дитина така, що сильно провокувала.
Вчитель, в любому випадку, винен.
Язвочка• 10 февраля в 18:58
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я вас зрозуміла, бо реально йде тотальне знецінення освіти. І вчителів, і дітей. Зараз гостро стоїть питання ущільнення шкіл. Не в столиці, але у більшості міст. Нова реформа під шумок, бо грошей нема. Автор прощупує грунт. Чи йде молодь в пед? Може на філологію, щоб потім репетиторство. Моя дитина не обрала пед, хоча там взагалі безпроблемно вчитись.
Чи йде знецінення учнів і знань? Там. Фейкові МАН, конкурси, вступ до ліцеїв по блату і ща гроші. Все це є. Середній звичайний учень їде за кордон і там йому реально краще
Organic• 10 февраля в 18:59
Ответ дляЖертва интернета
Але часто подібні батьки самі піднімали руку на свою провокуючу неконтрольовану дитину.
Язвочка• 10 февраля в 19:00
Ответ дляOrganic
Буває всяке. Вчитель теє може бути неконтрольованим. Як і продавець, лікар, поліціянт
Скажений гудзик• 10 февраля в 19:07
Уявляю картинку. Сидить тихенько така бубочка-мамина корзиночка. на уроці. Акуратно пише в зошиті, а тут підбігає училка і як почала лупцювати бедне дитинча. Да? Все атк було? Чи може від ту неадекватну мамкину корзиночку вся школа ненавидить.. бо тільки йому можна все, а інші йому можуть тульки пальчиком пригрозити...
Скажений гудзик• 10 февраля в 19:09
Ответ дляКапитанльнаЯ
Респект!!!
Тумба-юмба• 10 февраля в 19:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, але автор пропала то сильного бою не буде.
И когда это нас останавливало? Тут уже кучу версий накидали что могло быть.
Я 25 лет назад работала в школе, 2,5 года, больше не выдежала. И вот пока работала, глаза закрываю и мысленно бью боксерскую грушу, потом ушла вообще в другую сферу
Тумба-юмба• 10 февраля в 19:19
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну а мене колись вдарила вчитель. Що далі? Теж тоді всі кидалися казати, що я мабуть винна. Ніхто не вірив. Я цю образу на все життя запам´ятала. І дитину свою завжди захищати буду, хоч від вчителя, хоч від боженьки.
Просто у нас от одной крайности в другую, от учитель всегда прав до учитель никто и вообще адекватные туда не идут. А правда посередине. Насилие недопустимо, но в ситуации автора учитель признал вину и извинился, дальше зависит от того насколько морально и физически травмирован ребенок. Еще важно понимать это первый случай насилия со стороны учителя или такое происходит регулярно. Не хватает информации от автора
Тумба-юмба• 10 февраля в 19:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Та є є, є реально ті хто це дуже люблять, по іншому не знаю як пояснити їх вибів
Я когда шла тоже думала что люблю
Оказалось показалось)
Love_Love_Love_• 10 февраля в 19:21
Ответ дляТумба-юмба
Я когда шла тоже думала что люблю
Оказалось показалось)