Кусюче сонечко• 10 февраля в 20:25
Ви бачили прогноз здорожчання газу та світла
на 20-70% (який сценарій оберуть) у 26р, типу 25й обіцяють не чіпати, але ми всі знаємо чого варті ці обіцянки. Це типу, якщо зараз за двушку світло/вода/опалення/газ/сміття 9000 грн, то може стати 15300?…
Слів нема.
ЛюблюДевчонок• 10 февраля в 20:26
за двушку світло/вода/опалення/газ/сміття 9000
майните кріпту і водоспади з вікна пускаєте?
100pudov• 10 февраля в 20:27
В мене девушка 4.500
Звідки у вас ті цифри?
Це вже з кабельним і мобільним/інтернет
Звідки у вас ті цифри?
Це вже з кабельним і мобільним/інтернет
Кусюче сонечко
• 10 февраля в 20:28
Ответ дляЛюблюДевчонок
Опалення на нулі, що на ціні не відбивається, все на електрообігрівачах, жек ʼпославʼ і сказав, що буде гірше, ну так і є
Кусюче сонечко
• 10 февраля в 20:29
Ответ для100pudov
В мене девушка 4.500
Звідки у вас ті цифри?
Це вже з кабельним і мобільним/інтернет
Звідки у вас ті цифри?
Це вже з кабельним і мобільним/інтернет
Ні, читайте, написала. Це без домофону/інтернету/тб
100pudov• 10 февраля в 20:29
Ответ дляКусюче сонечко
Який Жек?
Тепло - це теплоенерго
Манка Я• 10 февраля в 20:29
Сьогодні про геноцид говорили? Чи то не воно? Країна для багатіїв, які зараз на смертях українців заробляють. Вони будуть тут жити. Хто бенефіціар цього геноциду? Добре було в спитати у кварталівця
Кусюче сонечко
• 10 февраля в 20:29
Ответ дляСирожено_пирожено
Нові методички ботам підвезли?
Я не обізнана в цьому, то ваша ʼтемаʼ, ви, певно, експерт
Триндю-бриндю• 10 февраля в 20:29
Ответ для100pudov
В мене девушка 4.500
Звідки у вас ті цифри?
Це вже з кабельним і мобільним/інтернет
Звідки у вас ті цифри?
Це вже з кабельним і мобільним/інтернет
Все равно немало, если ориентироваться на соотношение всего цен, зарплат и т.д.
Манка Я• 10 февраля в 20:30
Ответ дляСирожено_пирожено
Нові методички ботам підвезли?
Удалено администрацией...
100pudov• 10 февраля в 20:30
Ответ дляТриндю-бриндю
2.тис світло, 1200 тепло :(
Кусюче сонечко
• 10 февраля в 20:31
Ответ для100pudov
Який Жек?
Тепло - це теплоенерго
😏 ми це всі знаємо. Це довга історія, все закінчилося жеком.
Птица Говоруша• 10 февраля в 20:31
Якась у вас двушка дивна, як наче там табір на 20 людей і розміром з футбольне поле. Сьогодні от платила - 55м, 2 людей - 3400 з інтернетом включно.
Триндю-бриндю• 10 февраля в 20:31
Ответ для100pudov
2.тис світло, 1200 тепло :(
Угу.. даже если не 9, то повышение с 4500 тоже не порадует.
Брюльтик• 10 февраля в 20:32
Особлива радість, коли батареї шкварять в +10, ти їх перекрив, а рахунок за опалення приходить на повний цінник. І не ясно кому більше потрібна та економія. А на фоні загального друдому з цінами це капець.
100pudov• 10 февраля в 20:33
Ответ дляБрюльтик
В нас цілу зиму ледь теплі. Котельня не подає. Все цвіте. Я б краще перекрила :(
Аноним Советчик• 10 февраля в 20:34
У мене дві двушки у різних містах, в одній 1700-1800 з опаленням ( без води, бо ніхто не живе і світла), там опалення виходить 1100 грн, + газ, + вивіз сміття, в іншій живе троє людей, комуналка максимум 2500 з опаленням. Звідки 9 тисяч, це електродім?
Кусюче сонечко
• 10 февраля в 20:34
Ответ дляПтица Говоруша
Будинку в квартири різні, якщо у вас так, це не значить, що в мене має бути так само. Чи ви думаєте мені є якийсь сенс брехати? Я кожного разу сама ʼофігєваюʼ від платіжок. Холодний, не утеплений будинок, в угловій взимку 13 гр без доп обігріву
Птица Говоруша• 10 февраля в 20:37
Ответ дляSo_so
Возможно дом не принят в эксплуатацию и тогда тариф на э/э для юр лиц
Це 10 грн/кВт. Хоча, якщо порахувати всі тарифи, як юрикам, то да, цілком можливо. Для юросіб по всім позиціям ’космос’.
Кусюче сонечко
• 10 февраля в 20:37
Ответ дляSo_so
Ні) це старий ʼофіційноʼ підключений, просто от так. Коли намагалися з теплоенерго питання прояснити, чого постійно батареї холодні-сказали ʼміж намиʼ, що ставляться шайби на підході труби до будинку и вони не дають зайти більшій кількості тепла, якось так. А платимо як за тепло реальне, коротше, якось мутять. І сказали-навіть не намагайтеся розібратися, нічого не вийде🤷🏻♀️
Рожайтретьего• 10 февраля в 20:38
Ответ дляМанка Я
При чому тут геноцид? Ви цифри у автора бачите, там приблизно 1,5 тисячі (!) кіловат за місяць споживання. Ні фіга собі!
Ответ дляКусюче сонечко
Переезжайте, дальше будет хуже.
Кусюче сонечко
• 10 февраля в 20:40
Ответ дляБрюльтик
Так, такі перегиби із жарою також не ок. Але краще так, ви знаєте, я із болячок не вилазю, бо коли світло вимикали, то ти ж не вгадаєш, прокидаєшся-дубак, обігрівачі вимкнені і все, температура наступного дня. Графіки ж не відповідали(