Кусюче сонечко• 10 февраля в 20:25
Ви бачили прогноз здорожчання газу та світла
на 20-70% (який сценарій оберуть) у 26р, типу 25й обіцяють не чіпати, але ми всі знаємо чого варті ці обіцянки. Це типу, якщо зараз за двушку світло/вода/опалення/газ/сміття 9000 грн, то може стати 15300?…
Слів нема.
Спілий баклажан• 10 февраля в 20:40
Ответ дляАноним Советчик
У мене дві двушки у різних містах, в одній 1700-1800 з опаленням ( без води, бо ніхто не живе і світла), там опалення виходить 1100 грн, + газ, + вивіз сміття, в іншій живе троє людей, комуналка максимум 2500 з опаленням. Звідки 9 тисяч, це електродім?
2500 с отоплением? У нас 1500 отопление и 1000 электричество только, тоже трое в двушке, Киев.
Кусюче сонечко
• 10 февраля в 20:41
Ответ дляSo_so
Переезжайте, дальше будет хуже.
Певно, бо цього року батереї ще прохолодніші, я за зиму не вимикала електрообігрівачі, а зима тепла , такого не було
Кукусикиииииии• 10 февраля в 20:45
Ответ дляКусюче сонечко
Будинку в квартири різні, якщо у вас так, це не значить, що в мене має бути так само. Чи ви думаєте мені є якийсь сенс брехати? Я кожного разу сама ʼофігєваюʼ від платіжок. Холодний, не утеплений будинок, в угловій взимку 13 гр без доп обігріву
Покажите фото платежки?
Баррикадница• 10 февраля в 20:52
А яке місто? Скиньте платіжку, щось у вас там занадто накручують.
Кусюче сонечко
• 10 февраля в 20:52
Ответ дляКукусикиииииии
Покажите фото платежки?
Нащо? Ви не вірите?)) чого я повинна виправдовуватися перед незнайомою людиною? Не вірите-не вірте, я не навʼязую вам.
Я також була шокована у знайомої, коли у листопаді без обігріву будь-якого, у квартирі було тепло, +18-20гр, ото шок був))
Кусюче сонечко
• 10 февраля в 20:53
Ответ дляБаррикадница
Київ, почитайте мої відповіді.
Баррикадница• 10 февраля в 20:59
Ответ дляКусюче сонечко
Київ, почитайте мої відповіді.
Читала, не вірю. Я теж з Києва в новому будинку, з великою квадратурою і завищеною оплатою за прибудинкову і таких цін і близько нема. Вже і крипту невигідно майнити, що ви там включили
МЧСница• 10 февраля в 21:00
Зараз такі часи, що треба жити одним днем, а не переживати про те що буде через рік-два. Ще треба дожити до того 26-го. Бо якщо война не закінчиться, то не факт, що і ми будем цілі, і житло.
Кукусикиииииии• 10 февраля в 21:03
Ответ дляКусюче сонечко
Потому что вы трындите про 9 косарей за двушку в Киеве.
Тётя Хрюша• 10 февраля в 21:04
Ответ дляSo_so
Переезжайте, дальше будет хуже.
Ну когда-то же начнут и зарплаты поднимать
Баррикадница• 10 февраля в 21:10
Ответ дляКукусикиииииии
Можливо, там борг за декілька місяців прийшов, або двоярусна на 200 кв двушка з трьома санвузлами з окремою гардеробною 😁
Кусюче сонечко
• 10 февраля в 21:12
Ответ дляБаррикадница
Удалено администрацией...
Рожайтретьего• 10 февраля в 21:36
Прогнози = чутки, навіщо їх обговорювати?
Вкид якийсь вийшов... недолугий)
Кусюче сонечко
• 10 февраля в 22:11
Ответ дляРожайтретьего
Вкид якийсь вийшов... недолугий)
Прогнози за останні 2роки стосовно підвищення комуналки всі стали реальними. Таке.
Рожайтретьего• 10 февраля в 22:13
Ответ дляКусюче сонечко
Навіщо ви знову пишете брехню?
У вас за останні два роки здорожчав газ? Тепло? Гаряча вода? Обслуговування прибудинкової території? Вивіз сміття?
Плакулька• 10 февраля в 22:22
Ответ дляКусюче сонечко
Ану покажіть платіжку, щось з категорії фантастики
Статус Ква• 10 февраля в 23:26
Ответ дляМанка Я
Сьогодні про геноцид говорили? Чи то не воно? Країна для багатіїв, які зараз на смертях українців заробляють. Вони будуть тут жити. Хто бенефіціар цього геноциду? Добре було в спитати у кварталівця
так не надурив, обіцяв кінець - виконує))))
Статус Ква• 10 февраля в 23:28
Ответ дляТётя Хрюша
нащо? Епоха бідності скінчилась майже 6 років тому
Кусюче сонечко
• 10 февраля в 23:41
Ответ дляРожайтретьего
Навіщо ви знову пишете брехню?
Брешете ви)
Світло, яке в 4 р за рік здорожчало ви навмисно не перелічили?😏 все ясно.
Рожайтретьего• 11 февраля в 00:03
Ответ дляКусюче сонечко
Брешете ви)
В сенсі в 4р? Було 2,64,
стало 4,32. У вас не так?
А все інше, що я перерахувала, у скільки разів у вас особисто подорожчало?
стало 4,32. У вас не так?
Аноним Советчик• 11 февраля в 02:25
Ответ дляСпілий баклажан
Порахувала ось, за минулий місяць 2360 вийшло, 1106 грн центральне опалення. Але прописана тут одна людина, може тому.
Кусюче сонечко
• 18 февраля в 17:35
Ответ дляПросто Фіфа
Плачу за двушку 2000 зимой. Откуда 9 000 ?
Ви читали усі мої відповіді? Почитайте. У мене тільки світло 1100 квт
Кусюче сонечко
• 18 февраля в 17:38
Відповідь на 38 пост, ʼбаррикадниціʼ:
По-1, це у ваш когнітивне спотворення ,
По-2, ви своїми відповідями далі показали, чим у вас нутрощі наповнені, фу, навіть тим, що намагаєтеся коректну мою відповідь
видаляти
Жаль вас)
По-1, це у ваш когнітивне спотворення ,
видаляти
Жаль вас)
Просто Фіфа• 19 февраля в 12:15
Ответ дляКусюче сонечко
Почитала, почему так много за свет квт?