Пукимончиг• 10 февраля в 21:40

Водафон- підняття тарифів...(((

Зла вже просто не вистачає на них- куди вони піднімають ті тарифи( і доволі на відчутну суму????
Я все розумію, але якість зв‘язку при цьому- це капець якийсь: тормозе, глючу, тупить той інтернет безбожно!!!
За що платити???!

Порадьте адекватного оператора з більш менш нормальними тарифами і якістю зв‘язку!!
Королева спама• 10 февраля в 21:41
У меня муж перешёл на лайф, причём у него остался водафоновский номер. Там тарифы меньше, но качество связи тоже страдает
tarveldy• 10 февраля в 21:42
Купіть жлобостар і відчуйте різницю )))
ПС всі оператори підняли ціну
Сіточка• 10 февраля в 21:42
Не платіть їм місяць - два, а використовуйте телефон тільки для вхідних. Одразу починають кидати пропозиції зі знижками , або гарний тариф на рік. Тоді можна і повернутися до них.
Атиква• 10 февраля в 21:42
Я перевела вадафон в київстар, а київстар у вадафон і там і там отримала тарифи по 100 грн все включено номері ті самі. Тільки 050-тепер київстар , а 067-вадафон.
Черговий по кухні• 10 февраля в 21:43
Який у вас тариф?
Ростки жимолости• 10 февраля в 21:44
Ответ дляАтиква
Це як?
Ростки жимолости• 10 февраля в 21:44
Автор, вони всі хочуть паспорт
Ленне-Рейма• 10 февраля в 21:44
Ответ дляКоролева спама
Мені пропонували цю опцію з оплатою 100 грн в місяць і збереженням водафоновського номера. Я дурне не перейшла, тепер буду 320 грн платити
Зашла на 5минут• 10 февраля в 21:45
Ответ дляСіточка
Не факт. 2 симку не оплачиваю годами на лайфе , и не кидают таких тарифов
Голубка миру• 10 февраля в 21:46
Ответ дляАтиква
Это гениально
Атиква• 10 февраля в 21:47
Ответ дляРостки жимолости
Це як?
Просто
Прийшла і офіс київстара в сказала, що хочу перевести свій вадафон номер до них. Обрала тариф, при переході безлім за 100 грн 6а місяць на 12 місяців. Пройшла далі. Зайшла в офіс вадаіон і їм сказала, шо хочу свій київстар перевести до них.... все ок це навіть онлайн модна зробити. Але мені ліньки було
Сіточка• 10 февраля в 21:48
Ответ дляЗашла на 5минут
Я в цьому місяці не плачу і вже друга пропозиція від них. Але чекаю на кращу.
Недавно поповнила старий номер на 5 грн щоб термін дії не закінчився, то через три тижні прийшла пропозиція заплатити 365 грн
за рік .
Мова про Водафон. До чого тут Лайф ?
Атиква• 10 февраля в 21:48
Ответ дляГолубка миру
Это гениально
Это логично. Нашли кого пытаться намахать
Платье Длинное бальное• 10 февраля в 21:51
я на контракте водафона уже почти 20 лет, за последние 3 года войны подняли тариф всего один раз, было 150, стало 190.... сейчас оформила себе рік без переплат за 2090 грн на рік. жалоб нет на водафон
Моська-слон• 10 февраля в 21:52
Я на Київстарі, 175грн, буває в місяць кину 20грн, коли треба дзвінок важливий, або інтернет мобільний, то можу поповнити на всю суму, це в блекаути було.
Блондинка в Шоколаде• 10 февраля в 21:55
Дуже дороге обслуговування, багато коштів йде на відновлення базових станцій.
Можливо, піднімуть зарплатню своїм співробітникам - але це не точно
Зараз все дорожчає, на жаль, справа часу - інші оператори також піднімуть тариф.
Тарабарщина• 10 февраля в 21:58
Так всі оператори підняли. А ви шо думали, водафон вас пожаліє? Лайф на сто гривень зразу, Київстар теж
Астановитесь• 10 февраля в 21:59
Ответ дляСіточка
за рік .
Мова про Водафон. До чого тут Лайф ?
А вам не начислили по 10-15 грн за день ежедневного тарифа?
Мандолина Бу• 10 февраля в 22:08
Перешла на лайф
Лепетун• 10 февраля в 22:17
Операторів всього три, і всі вам відомі.
Що тут радити
Мир Мир Мир!• 11 февраля в 18:07
В мене ще стара ціна 120 гривень. А от дитині 280 грн
!!!! Це жах ( хоч не поповнюй їй...
Біток чи ефір?• 11 февраля в 19:46
Тю, так 300-400 грн это копейки
КохайтесьЧорнобровi• 11 февраля в 21:37
Ответ дляЗашла на 5минут
На лайфе такого нет. Только Водафон предлагает. Ребенку два года было предложение 200грн за год без абонплат, в этом году 350грн. Другому ребенку 5мес за 180грн. Мне такого не предлагают, но за детей большое спасибо им. Так было бы накладно пополнять. Лайф карточка лежит и ничего не предлагают...
Бабушке-пенсионерке тоже было один год предложение 200грн за год. Потом она не захотела ждать, не пополнять, и больше такого не предлагали...